Recent Content by shaggrath

  1. shaggrath

    Pomoc Zarządzanie pamięcią cache multimediów

    Witam, W logach brak błędów, daemony uruchomione i niestety po dodaniu nowych plików nadal był problem, który zniknął dopiero po uruchomieniu funkcji odbudowującej bibliotekę multimediów. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam
  2. shaggrath

    Pomoc Zarządzanie pamięcią cache multimediów

    Mam zaznaczone, ale w moim przypadku nie działa :-(
  3. shaggrath

    Pomoc Zarządzanie pamięcią cache multimediów

    Witam, Jak w temacie, a dokładnie to problem polega na tym, że po dodaniu nowych plików (najczęściej serwer multimediów) najskuteczniejszą metodą w moim przypadku jest restart serwera, aby pokazały się w sieci. Dlatego chciałem zapytać jak w QNAP-ie wygląda zarządzanie z pamięcią cache? Czy są...
  4. shaggrath

    Pomoc Dwa hasła do konta administratora

    Faktycznie, jak napisał @pigers, że coś było na rzeczy z ustawieniami VPNa. Usunąłem i dodałem jeszcze raz tego samego usera i poszło, ale dalej nie bardzo wiem, co to ma wspólnego z tymi jednorazowymi hasłami za pomocą których logowałem się na admina?? hmmm
  5. shaggrath

    Pomoc Dwa hasła do konta administratora

    Witam, Otóż dzisiaj rano zauważyłem, że oprócz hasła admina, na które się logowałem do tej pory, dodatkowo jest generowane losowe hasło, na które mogę się zalogować na konto administratora. Hasło to jest generowane automatycznie i zawsze składa się z ono z pięciu cyfr. Jest to hasło...