Recent Content by Skie

  1. Skie

    Czy Qn ma jakieś ukryte pułapki w stylu DTM u S?

    Natknalem sie ostatnio na opisywany problem braku audio w filmach z DTM odtwarzanych z S. Jak to jest tutaj? Wszystko smiga czy tez sa jakies klopoty? Zasadzam sie na TS451 bo jest jakas promocja i jak juz kupie to chce zeby wszystko gralo. Bawienie sie w jakies konwersje jest dla mnie...
  2. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    A czy mamy tu jakiegos praktyka,kogos kto przecwiczyl to na sobie czy tylko sami seksuolodzy teoretycy ? :>
  3. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    No dobra...to jak wykonać reklamowaną usluge: Stream music via AirPlay to compatible devices. jezeli przyjmiemy, ze airport express to vlasnie airplay kompatybilny dewajs.
  4. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    Widze, ze sie chyba nie da..... Ale byc moze ja jestem za bardzo zwiazany z iT wiec moze da sie to zalatwic innymi aplikacjami, nieaplowskimi? Co chce osiagnac? Majac sprzet: NAS - wifi - aiport express - System Audio chce sluchac muzyki bez wlaczonego komputera sterujac tym z iphona. Wyrzućmy...
  5. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    Nie da sie odpalic tego serwera i potem sterowac nim z iphona aplikacją Remote?
  6. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    No dobra.... Przeczytalem i doszedlem do kluczowego momentu: Next it’s time to see if everything works. Open up iTunes on your Mac or PC. If successful, you’ll see the library from the QNAP in the shared tab in iTunes. If it shows up, you can now play music as you would with a shared library on...
  7. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    Hm,mowimy podobnie ale nie to samo. Chodzi mi o taka konfiguracje ze pliki muzyczne sana NASie, na NASie jest odpalon iTunes, zaden zwykly komputer nie jest aktywny a muzyka jest streamowana np przez aplowskiego expressa do systemu audio.
  8. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    No mialby robic to co napisalem - przy wylaczonych komputerach sluzyc jako serwer itunes. I np streamowac muzyke do systemu audio podpietego pod siec.
  9. Skie

    TS 451 jako serwer iTunes

    Robię stopniowo od jakiegoś czasu przymiarkę do TS 451 (jako alternatywę rozważam DS415play) zastanawiam się miedzy innymi jak toto sobie radzi z iTunes. Nie chodzi mi o mapowanie katalogu iTunes do nasa bo to wymaga włączonego komputera - chcę mieć kompletny serwer iTunes z cala jego...
  10. Skie

    Witam

    Przywedrowalem tu (wyploszony synlockerem z forum S) w poszukiwaniu jakiegos sensownego nasa.