Recent Content by slawekk

  1. slawekk

    Pomoc TS-253 upgrade pamięci ram - serwer nie wstaje

    Najciekawsze, że dziś dostałem z Niemiec Qnap.de odpowiedź, że kompatybilne pamięci są: CRUCIAL CT51264BF160B 4 GB SO-DIMM DDR3L 1.35 V PC3-12800 (1600 Mhz) CL11 Kingston KVR16LS11/4 4GB PC3L 12800 CL11 204 pin SO-DIMM Dziś kupilem: GoodRam GR1600S3V64L11/4G DDR3L (1.35V) SODIMM CL: 11...
  2. slawekk

    Przy piwie Kiepska pomoc techniczna pomimo wykupionego pakietu

    Nie odpisała mi jakie działają zgodnie z prośba w przesłanym emailu, tylko kierowała bezpośrednio do swoje do sklepu. Treść zapytania z emaila: -- Chcę rozbudować TS-253 Pro o dodatkową pamięć. Proszę mnie poinformować, jaką pamięć 8GB muszę zakupić aby była kompatybilna z tym urządzeniem...
  3. slawekk

    Przy piwie Kiepska pomoc techniczna pomimo wykupionego pakietu

    Niestety nam daleko jest jeszcze do zachodu. Przedsiębiorcy muszą się nauczyć odpowiedniego podejścia. Niestey Epasystemy.pl dostał żółtą kartkę. PS- Po opisaniu całej sytuacji z moim EPA pewnie pomyśleli sobie Niemcy co za pasztet. :|
  4. slawekk

    Przy piwie Kiepska pomoc techniczna pomimo wykupionego pakietu

    Niezła sitwa tu jest. Najciekawsze, że dziś dostałem z Niemiec Qnap.de odpowiedź, że kompatybilne pamięci są: CRUCIAL CT51264BF160B 4 GB SO-DIMM DDR3L 1.35 V PC3-12800 (1600 Mhz) CL11 Kingston KVR16LS11/4 4GB PC3L 12800 CL11 204 pin SO-DIMM Jakoś tam nikt się pierdołami nie przejmuje...
  5. slawekk

    Przy piwie Kiepska pomoc techniczna pomimo wykupionego pakietu

    Udzielenie informacji co do modelu, marki, i symbolu jeśli chodzi o kompatybilność. :D W tym przydatku liczył się interes firmy, żeby sprzedać za dwukrotnie większą kwotę produkt. I tu nie liczył się klient. 3:)
  6. slawekk

    Przy piwie Kiepska pomoc techniczna pomimo wykupionego pakietu

    Jakby udzieliła, to by nie było problemu. Ale tego nie zrobiła we właściwy sposób.
  7. slawekk

    Przy piwie Kiepska pomoc techniczna pomimo wykupionego pakietu

    czy kupić 1 x 8Gb, czy 2x4Gb ? Firma nie udzieliła odpowiedzi takiej jakiej powinna. Bo dba o własny interes firmy i ściąga 2x większą kasę za pamięci. (Tłumacząc że koszty związane są z wcześniejszym testowaniem : lata praktyk Firma Epasystemy.pl nie udziela informacji technicznych dot. tej...
  8. slawekk

    Pomoc TS-253 upgrade pamięci ram - serwer nie wstaje

    Dziś napisałem email do firmy epasystemy.pl z prośbą o udzielenie mi pomocy technicznej, jaka pamięć jest kompatybilna z moim ts-253 Pro. Oczywiście posiadam pakiet EPA. Firma ta nie udzieliła mi odpowiedzi ponieważ rekomendowała własne pamięci ze swojego sklepu które są 2 krotnie droższe...
  9. slawekk

    Pomoc TS-253 upgrade pamięci ram - serwer nie wstaje

    Dziwie się że kol. sebii20 ma jakieś problemy... i nie wiem co mam myśleć. Czy lepiej kupić 1 pamięć 8GB czy 2x 4GB. ?
  10. slawekk

    Pomoc TS-253 upgrade pamięci ram - serwer nie wstaje

    Także zastanawiam się nad upgrade pamięci do swojego TS-253Pro. Zastanawiałem się zad zakupem KVR16LS11/4 - 2 szt. Jakie pamięci są kompatybilne. Na różnych forach pisze, że ten rodzaj pamięci jest OK i wszystko fajnie działa. Proszę o Wasze uwagi i spostrzeżenia. ADDS1600W4G11-R (A-DATA) 2 x 4...
  11. slawekk

    Pomoc Ciągła praca dysków w TS-451

    Mój problem nadal występuję a podany link do strony nie rozwiązuje mojego problemu.:(
  12. slawekk

    Witam mam TS-253 Pro

    Mam go w domu, ale wybudza mi się sam z siebie. Nie działają usługi a sam się uruchamia.... Nikt mi nie jest w stanie pomóc.. na tym forum ? Pisałem tu: Pomoc - Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku Będę musiał skorzystać z pomocy EPA Care :-(
  13. slawekk

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    Ja mam dysk WD Caviar 4TB Red NAS... nie chce go rozwalić :( Załączone mam "blkdevMonitor" i nikt nie jest w stanie rozwiązać probemu ? Jak mam zinterpretować i odczytać wynik z testu....
  14. slawekk

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    To jest jakieś nienormalne a co serwis na to ? Przecież tak nie może być. Coś trzeba z tym zrobić. Aż mi się nie chce wierzyć, że nie ma na to rozwiązania. Urządzenie co jakiś czas się wzbudza, nawet jak nikt z niego nie korzysta. Czy na tym forum, nie ma jakiś specjalistów od rozwiązania tego...
  15. slawekk

    Pomoc Qnap TS-212p - tryb uśpienia dysku

    Jak to czytać ? ============= 1/100 test, Tue Mar 31 20:46:07 CEST 2015 =============== <7>[ 2133.489003] hal_lvm_check(1826): dirtied inode 6802 (qlvm.conf) on md9 <7>[ 2139.191155] kjournald(263): WRITE block 530640 on md9 (8 sectors) <7>[ 2139.191192] md9_raid1(253): WRITE block 1060216 on...