Recent Content by spinior

  1. S

    Pomoc SABnzbd+

    witam, w jakiś sposób udało mi się uruchomić SABnzbd+. Wydaje mi się, że nastąpiło to po tym gdy zainstalowałem Python w wer. 2.6. Problem z SABnzbd polegał na tym, że w pierwszej mojej wersji był skonfigurowany w ten sposób, że tylko ściągał archiwa i wykonywał check, nie rozpakowywał...
  2. S

    hi

    serwer się uruchamia, SABnzbd się nie uruchamia, SickBeard też nie (wyskakuje błąd, że niewłaściwa wer. Pythona, że powinna być 2.6 (a jest 2.7) przeinstalowałem jeszcze raz SABnzbd z Optware i restartuję po raz setny...
  3. S

    hi

    nooo, zainstalowałem 4.1 i nie działa już nic :( dobrej nocy
  4. S

    hi

    a skąd ją wziąć?
  5. S

    hi

    w ogóle nie wiem, co do mnie mówicie, ale dzięki za wyczerpującą pomoc i dobre rady. dobre rady zawsze w cenie...
  6. S

    Pomoc SABnzbd+

    nie, nie robiłem tego. ta wersjaSABnzbd nawet weryfikuje i naprawia archiwum, ale już nie rozpakowuje. w poprzedniej wersji, w ustawieniach SABnzbd była opcja do ustawienia: . a w tej wersji nie ma takiej opcji. przed upgradem miałem rzeczywiście ustawioną starą apkę SABnzbd na "-check and...
  7. S

    hi

    witam, QNAP TS-210 (frmw ver. 4.0.5.), - SABnzbd+ ver.0.6.5. - SickBird ver.
  8. S

    Pomoc SABnzbd+

    witam, ostatnio zrobiłem upgrade firmware mojego NAS-a (QNAP TS-210) do wersji 4.0.5. Jednocześnie dokonał się upgrade aplikacji SABnzbd+ do wersji 0.6.5. i niestety program SABnzbd+ przestał rozpakowywać ściągane archiwa, tylko wrzuca je w formie plików archiwalnych do folderu "complete", czyli...