Recent Content by sproket

  1. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    i takie samo poczucie humoru ;) skype przy piwie
  2. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    wracając do pracy to redirect działa ale..... no właśnie po WAN wpisując nazwadomeny.pl wyświetla się biała strona z napisem Redirect 301 / http://nazwadomeny.pl/wordpress/? próbowałem bez znaku zapytania i bez "/" ale nie ukazuje sie witryna www wordpressa czyli to już drugi krok do przodu ha
  3. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    pigers z Tobą na browar to nawet osobiście, i słowa "nawet osobiście" mają tutaj znaczenie z racji odległości
  4. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    Jeśli nie można uruchomić danej usługi na Qnapie, to dlaczego się trąbi w reklamach że można używać Qnapa jako " tu nazwa tej usługi" - to wprowadzanie w błąd jest. A akurat wymiana na coś drogiego jest możliwa, ale jeśli nie można używać danej uslugi w Qnapie za niewielkie pieniądze to nie ma...
  5. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    to pewnie nr tel też dla kadry no trudno to jak przesłać ulubiony napój? Niestety zrobiłem mały krok, dzięki pigers, wskazałeś kierunek w którym trzeba działać w kolejności zrobiłem tak jak wskazałeś, jednak nie jestem w stanie wyjść ponad to co napisałem na początku. mogę "wyedytować"...
  6. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    Serdeczne dzięki pigers od początku będę konfigurował Qnapa zgodnie z Twoimi zaleceniami. jak mogę napisać do Ciebie na Prv ?
  7. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    cześć ale co ma wspólnego index.html z wordpress i jego index.php? Rozumiem że pisząc "folder główny WWW" to chodzi Ci o katalog Qweb w którym jest taki folder index.php w podkatalogu wordpress pigers czy w katalogu Qweb musi być tylko jeden plik ten "index.cośtam" czy mogą być inne...
  8. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    tak tak zrobione, próbowałem także z platformą Joomla, to samo zastanawiające jest to niestety. Czytałem także fora anglojęzyczne, niestety nawet po wykorzystaniu rad, jestem w tym samym miejscu Podmieniałem treści w pliku wp_options w bazie danych, oraz inne cuda, ale nic to nie dało, dlatego...
  9. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    Cześć pigers WWW jest na 80 cały czas Qnap QTS nie zezwala (ukazuje się czerwony wykrzyknik i nie można tego zmienić) na zmianę na port 8081, ponieważ 8081 jest przypisany do innej usługi, nawet pomimo zmiany portu tej innej usługi z 8081 na 8082. Wcześniej była próba portu QTS 8083 zamiast...
  10. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    pigers dzięki za szybką reakcję, w moim Qnapie port WWW to port 80, natomiast port QTS to port 8080, rozumiem że mam zmienić port QTS na dowolny inny niż 8080? po wpisaniu "zewnętrzneIP:8080" w przeglądarce pokazuje się u mnie panel administracyjny Qnapa pozdrawiam Cię
  11. sproket

    Pomoc Problem z domeną Qnap TS 210

    Witam bardzo serdecznie, Pierwszy mój Nas to WD, niestety poddałem się przy konfiguracji tego urządzenia, a i pomoc środowiska związanego z WD żadna, więc kolejny zakupiony produkt to Qnap Cel zakupu NASa to własna strona internetowa (coś więcej niż wizytówka internetowa) oraz FTP tak, aby...
  12. sproket

    Cześć

    Mam na imie Robert cieszę się z faktu przyłaczenia do tak zacnej społeczności pozdrawiam wszystkich.