S
Local time
13:34
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • S
      stachu26 zareagował Lubię to Lubię to na post RedFoxiczek w dyskusji Qnap TS-264-8G z 16 ramu czy 8.
      Dzień dobry, Chciałem spytać czy polecacie NAS Qnap TS-264-8G do zastosowań domowych i może jakieś testy różnych aplikacji możliwych do zainstalowania na tym Nasie. Chce kupić Qnap TS-264-8G z 8 RAM albo 16 RAMu. Dodatkowo 2 x 8 Tera WD Red i...
    • S
      Cześć, jak oceniasz ten dysk ts-233? I na co zmieniłeś jeżeli to nie tajemnica? Pytam bo noszę się z zamiarem kupna tego dysku. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    • S
      stachu26 zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Kupię pierwszego nasa do 500zł.
      jakby TS-233 nie miał dwóch zatok NASy EOL (dostaniesz do nich tylko nowe oprogramowanie), zero części zamiennych etc Ale co ? rata kredytu ? koszt działania nasa przez msc ? Tak - to podręcznikowa operacja jeśli chodzi o NASy. Z...
    • S
      stachu26 odpowiedział w temacie Kupię pierwszego nasa do 500zł.
      Cześć. Rozważam zakup 2 nasów oba za ok 600zł: Ts-251A oraz ts-251+ Lub nowy ts-233 Generalnieto szukam sprzetu,który będzie tańszy niż 9pln/msc. Jeszcze jedno pytanie, chciałbym kupić najpierw jeden dysk a później drugi (za np. Rok). Czy po...
    • S
      stachu26 napisał nowy temat.
      Cześć. Noszę się z zakupem nasa głównie do celu magazynowania zdjęć i filmów rodziny (miejsce na serwerze google wyczerpało się). Mój budżet im mniej tym lepiej ale oscyluje w granicach 800 zł za urządzenie. W zasięgu tej kwoty jest nowy 2...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…