Recent Content by storczyk.nl

  1. storczyk.nl

    Mała firma, jaki Qnap?

    Tak, ma byc na poważnie, Mariusz wyjaśniłeś mi sprawę, bo myslalem ze da sie to zrobic na sieciowym, ale widze ze nie, jeżeli do beckapu to fakt, racja. W chwili obecnej korzystam z firmy zewnętrznej, choć miałem nadzieje ze bede mogl u siebie w domu postawić własny serwer do obsługi moich...
  2. storczyk.nl

    Mała firma, jaki Qnap?

    Czyli osobno musze miec serwer(tvs-x71) + osobne zasilanie awaryjne? Czy jakiś hosting z wbudowanym zasilaniem?
  3. storczyk.nl

    Mała firma, jaki Qnap?

    Czy tvs-x71 czy "x" to np.: "4" ? TVS-471-pt4g ?
  4. storczyk.nl

    Mała firma, jaki Qnap?

    Musze rowniez nadmienić ze bardzo ważną rzeczą jest aby strony utrzymywały sie w przeglądarkach i mogły dac sie cały czas pozycjonować z sukcesem.
  5. storczyk.nl

    Mała firma, jaki Qnap?

    Witam Koledzy, Prowadzę mała firmę, w ktorej mam portal i kilka stron www. Chciałbym postawić własny serwer który: - bedzie bardzo szybki - przyszłościowo, obsłuży do 50 rożnych stron - bedzie miał dużą pojemność Czy moge kupic używany? Jaki kupic najlepiej? Z góry dziekuje za porady...
  6. storczyk.nl

    Start Qnap TS-209 II

    :-) Teraz dalsza praca nad serwerem, od rana siedziałem nad tym ;) Czy Qnap TS-209 to już przeszłość?, czy ja źle zrobiłem konfiguracje? Pozdrawiam ;)
  7. storczyk.nl

    Start Qnap TS-209 II

    Życie uczy cały czas ;) Ciekawe forum ;) Dostałem się do środka: - przez ten temat tutaj Pozdrawiam ;)
  8. storczyk.nl

    Start Qnap TS-209 II

    Witam wszystkich, mam, Qnap 209 II, który otrzymałem od znajomego, nie posiadam hasła ani admina, chciałbym wszystko ustawić od początku po swojemu, posiadam qnapa i zasilacz bez oprogramowania na płycie. Podłączyłem go i działa w sieci sprawnie, chciałbym go używać w swojej firmie, czy jest...