Recent Content by superwojciech

  1. S

    Pomoc QNAP monitorowanie zmian plików

    Problem rozwiązany, w filtrze było coś zaznaczone, że log był pusty.
  2. S

    Pomoc QNAP monitorowanie zmian plików

    Cześć, mam qnapa TS-451D2, potrzebuje monitorować zmiany w plikach, tzn. user ma zmapowany dysk po SMB, chce w logu widzieć, kto usunął, zedytował, zapisał plik. Czy jest to możliwe? Jak to mogę wykonać?
  3. S

    Pomoc Problem z logowaniem przez przeglądarkę.

    W samym qnapie dodac konto myqnapcloud, i logowąc się nim przy wchodzenia na qnapa przez link
  4. S

    Pomoc Problem z logowaniem przez przeglądarkę.

    U mnie tez ruszyło na wszystkich qnapach.
  5. S

    Pomoc Problem z logowaniem przez przeglądarkę.

    Cześć, również mam problem z logowaniem przez myqnapcloud. Ciągle "Łączenie z..."
  6. S

    Pomoc Połączenie z VPN server za pomocą QVPN

    Cześć, czy mogę za pomocą QVPN a dokładniej klienta, podłączyć QNAPA do VPN servera który jest na omadzie? VPN w lokalizacji A, qnap w lokalizacji B, chce qnapa z LOKALIZACJI B wpiąć do VPN'a z lokalizacji A Zrobiłem testowe połączenie, ale nie łączy, vpn działa, testowałem w windowsie.
  7. S

    Pomoc Dziwne logowana

    Czy quFirewall z domyślnymi ustawieniami wystarczy? Qnap używany tylko z lokalnej sieci
  8. S

    Pomoc Dziwne logowana

    racja.... a jest jakiś fajny plugin, który zablokuje np logowanie do qnapa np. za granic Polski?
  9. S

    Pomoc Dziwne logowana

    Tak to wyglada.
  10. S

    Pomoc Dziwne logowana

    Cześć, zauważyłem dziwny próby logowania do qnapa QNAP nie jest nigdzie wystawiony publicznie np. przez myqnapcloud W logach jest, że ktoś łączy sie za pomocą HTTPS, czyli jakby z sieci? Jest jakiś fajny plugin typu fail2ban? W tym przypadku za każdym razem zmienia się adres ip...
  11. S

    Pomoc CPU 100%

    Dysk w firmie, 10 osób podłączonych pracuje na SMB z plikami, otwieranie dokumentów itp W nocy backup z serwerów Na dany moment cpu sie uspokoiło, a dalej jest podłączonych tyle samo osób. Nie wiem co mogło być przycyzną że wcześniej cpu tak skakał, zaobserwuje jak to będzie wyglądać jutro
  12. S

    Pomoc CPU 100%

    chce sprawdzić czy nie powoduje obciążenia, lecz działał cały czas 1698153682 Nawet na włączonym Malware, teraz nie skacze obciązenie procka, z czego to może wynikać?
  13. S

    Pomoc CPU 100%

    Wylaczyłem aplikację, sprawdze czy jest lepiej, lecz aplikacja działa co 24h, codziennie o 3 skanuje