Recent Content by swierszczu

  1. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    ok rozumiem, dzięki za pomoc w takim razie i zakupie ts451+
  2. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    Dzięki za pomoc. Mógłbyś jeszcze powiedzieć czemu w pierwszej kolejności ten ts451+ w specyfikacji jak czytam to wydaje mi się że mimo wszytko ts453b ma lepsze parametry. Bo jeżeli chodziło tylko o budżet to jestem wstanie trochę go naciągnąć jeżeli lepiej by chodził sql na ts453b
  3. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    ok bez sensu pytanie masz rację, to może inaczej jako że nie mam doświadczenia w qnapach który z tych 3 modeli polecasz
  4. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    Zastanawaiłem się jeszcze nad tymi modelami jest sens rozbudowy do 8gb ramu? QNAP TS-451+-8G QNAP TS-453B-8G
  5. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    do 4 tyś myślę że max 4 kieszenie, i myślę że dyski ssd będzie lepszym rozwiązaniem do pracy SQL
  6. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    jakieś konkretne modele warte uwagi?
  7. S

    Nowy QNap z możliwością podłączenia SQL

    Witam, Proszę o poradę dotyczącą zakupu QNapa jaki będzie się zadawał, który obsłuży bazę MS SQL programu Enowa i płatnik, podpiętych użytkowników do tej bazy będzie około 6.
  8. S

    Witam,

    Witam wszystkich
  9. S

    Pomoc Zniknęły pliki z folderu

    Witam, Potrzebuję pomocy w odzyskaniu plików posiadam serwer TS-459 Raid5, na którym znajduje się folder "skanowanie" gdzie lądują wszystkie skanowane pliki plus jakieś dokumenty, folder jest ogólnie dostępny w sieci lokalnej, dziś zauważyłem że pliki te zniknęły i nie wiem dlaczego, w...