Recent Content by sylwester_7

  1. S

    Pomoc QNAP TS-231P3 oraz router w tej samej sieci - urządzenia WiFi nie widzą NASa

    Dzięki - w trybie bridge wszystko działa jak trzeba. Tylko skoro z routera zrobiłem jedynie "podawacz" sygnału WiFi, to jak ja się teraz do tego urządzenia mam zalogować, np. w razie potrzeby zmiany haseł, etc...?? :D (bo to już nie jest moje "192.168.1.1" :) )
  2. S

    Pomoc QNAP TS-231P3 oraz router w tej samej sieci - urządzenia WiFi nie widzą NASa

    Ten mój netis ma w operation mode tylko tryby router i bridge. Nie widać tam nigdzie (ani w advanced ani tym bardziej quick setup) opcji "Access point". Sprawdzam.
  3. S

    Pomoc QNAP TS-231P3 oraz router w tej samej sieci - urządzenia WiFi nie widzą NASa

    1) mogę, przez przeglądarkę. Przez Qfindera nie widzi :-/ 2) sprawdzam, co to za zwierzę, te poświadczenia :D
  4. S

    Pomoc QNAP TS-231P3 oraz router w tej samej sieci - urządzenia WiFi nie widzą NASa

    Dzięki, byłoby super, ale to miejsce jest fizycznie dwie ściany gazobetonowe dalej - w garażu :) Konsole, tv i inne urządzenia bardzo lubiące się z routerem mogą się obrazić :)
  5. S

    Pomoc QNAP TS-231P3 oraz router w tej samej sieci - urządzenia WiFi nie widzą NASa

    Cześć, Jestem zielony i potrzebuję wskazówki dotyczącej współpracy NAS i routera WiFi. Kwestia pewnie bardzo podstawowa, ale nie wiem od czego rozpocząć poszukiwania. Schemat jak obrazku - chciałbym sprawić, by lokalne laptopy podłączone do routera przez WiFi widziały NAS tak samo, jak robią...