Recent Content by szczepanb

  1. S

    Pomoc Qnap TS228 sam sprowadził się do ustawień fabrycznych - nie moge się zalogować

    właśnie ostatnio miałem podobnie, zakupiłem dwa dyski WD po 2TB. system nie chodzi dłużej niż 2 tygodnie. i teraz tak.. patrze na fakturze.. pół roku po gwarancji :/
  2. S

    Pomoc Qnap TS228 sam sprowadził się do ustawień fabrycznych - nie moge się zalogować

    nie mam się jak dostać do logów, no chyba, że przez ssh, czy logi są w /var/log ? urządzenie było dostępne z internetu, hasło domyślne było zmienione odrazu
  3. S

    Pomoc Qnap TS228 sam sprowadził się do ustawień fabrycznych - nie moge się zalogować

    qfinder znajduje urządzenie, adres IP dostaje i mogę wejść na urządzenie tylko przez ssh użytkonikiem admin z hasłem admin (a nie swoim, który nadawałem). nie da się wejść przez www krótki reset nic nie daje tam nagle sobie uświadomiłem, że taki numer qnap robi mi już kolejny raz :/
  4. S

    Pomoc Qnap TS228 sam sprowadził się do ustawień fabrycznych - nie moge się zalogować

    Dzień dobry, Mam straszny problem, dziś mój qnap ts-228 sam sprowadził się do ustawień fabrycznych, nie naciskałem żadnego guzika reset ani nic. Około południa, przestał odpowiadać interfejs www qnapa, więc wydałem polecenie reboot przez ssh, logując się hasłem swoim. Teraz po przyjeździe do...