S
Local time
10:00
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • S
      szymon1989 napisał nowy temat.
      Witam, Mam taki problem, wyłączyłem dysk na wieczór wychodząc z biura rano jak go włączyłem przy uruchomieniu zaczął piszczeć i zaświeciła się czerwona kontrolka. Wszedłem na Qfinder i wyświetliła się taka informacja. Czy jest mi ktoś w stanie...
      • 4.jpg
    • S
      Wyciągnąłem jeden dysk i po podpięciu tylko tylko na którym miałem możliwość wejścia na serwer pojawiło się coś takiego jak w załączniku. Dodatkowo jak wejdę na Pamięć masowa ---> Dyski ---> to dysk pokazuje mi jest że jest OK. Czy ma ktoś...
      • 3.jpg
    • S
      Dzięki za zajęcie się tematem ale możesz jaśniej powiedzieć, bo nie za bardzo rozumiem nie jestem obeznany w tych sprawach, QNAP służył mi po prostu do pracy nic więcej .... Co to jest ten RAID1 jak to zrobić ?? Czy uda się odzyskać dane z...
    • S
      Jeden dysk mam główny na którym pracuje a na drugi dysk robi mi kopie zapasową co jakiś czas.
    • S
      Czyli to jest awaria dysku. Dysk do wyrzucenia ??
    • S
      szymon1989 napisał nowy temat.
      Witam, Jestem nowym użytkownikiem na forum jednak chciałbym uzyskać od Was informację w sprawie moje QNAP: Posiadam QNAP -TS-230 wczoraj na wieczór go wyłączyłem, dzisiaj rano wróciłem do biura i po jego włączeniu i odczekaniu aż się uruchomi...
      • 1.jpg
      • 2.jpg
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…