Recent Content by szymonrc

  1. S

    Pomoc QNAP TS-253A padły oba dyski bez ostrzeżenia - odzyskanie danych

    Pełny skan z R-Studio wypluwa masę plików pogrupowanych kategoriami, ale przy tej ilości danych jest z tego niezły bałagan. Na dysku były chociażby skatalogowane zdjęcia datami, a po skanie jest to w zbiorczym folderze. Próbowałem jeszcze darmowej wersji programu Reclaime i tu pięknie od razu po...
  2. S

    Pomoc QNAP TS-253A padły oba dyski bez ostrzeżenia - odzyskanie danych

    Oba dyski mają bad sectory (oba w różnych miejscach) - przykładowe foto dysku nr 1. Udało mi się zgrać obrazy każdego z nich. Przydałaby mi się pomoc/tutorial jak odtworzyć teraz z tego Raid 1- fajnie jakby dało się odtworzyć dane z tych obu dysków z zachowaniem struktury plików. Jak puszczę...
  3. S

    Pomoc QNAP TS-253A padły oba dyski bez ostrzeżenia - odzyskanie danych

    Przebrnąłem do pozycji "R-studio", dysków nie chciałem już katować dodatkowymi testami. Wygląda to tak, jak na załączonym zdjęciu. Nie będę chyba dalej walczył na żywym organizmie. Jutro spróbuję zrobić kopię chociaż jednego dysku 1:1 i dalej walczyć na zgranym obrazie, żeby nie pogorszyć...
  4. S

    Pomoc QNAP TS-253A padły oba dyski bez ostrzeżenia - odzyskanie danych

    Cześć, opiszę mój problem od początku: Wczoraj zauważyłem, że na moim QNP świeci się na czerwono dioda Power, na komputerach utraciłem dostęp do podmapowanych dysków. Zresetowałem zasilanie Qnap, po tym Dioda power już świeciła się na zielono, oraz jedna dioda od dysku (nr 2) też na zielono...
  5. S

    Cześć wszystkim

    Dzień dobry wszystkim, z tej strony Szymon. Trafiłem na forum z powodu problemów z moim QNAPem. Lecę na inny dział podzielić się moją przypadłością.