Recent Content by thor37

  1. thor37

    Pomoc Cacti lub jego zamiennik pod Qnap

    ba będzie trzeba coś sklecić ze złomu
  2. thor37

    Pomoc Cacti lub jego zamiennik pod Qnap

    no widzisz cytat z tutków " Nie używać na produkcyjnych jednostkach"
  3. thor37

    Pomoc Cacti lub jego zamiennik pod Qnap

    Ja nie marudzę po prostu nie mogę tak jak inni poszperać i jak coś nie wyjdzie to spokojnie to naprawić bo to nas produkcyjny i każda pomyłka skutkuje problemami. Stwierdzeniem tylko fakt ze na arm trzeba kombinować a na intelu nie. I tego nasa oddziedziczylem jak ja bym mial kupowac to...
  4. thor37

    Pomoc Cacti lub jego zamiennik pod Qnap

    Czyli ogolnie kicha jesli ktos ma arm trzeba komvinowac zeby cos poszlo nawet virtualki nie mozna postawic Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
  5. thor37

    Pomoc Cacti lub jego zamiennik pod Qnap

    Ok a mozesz kolego posrzucic jakiegos tutka jak to zrobic Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
  6. thor37

    Pomoc Cacti lub jego zamiennik pod Qnap

    No tak Panowie ale to na vm jest a jest takie oprogramowanie ktore mozna uruchomic na qunap bez virtualki ? Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
  7. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    Ok jutro będę przy nim Wyslano z ACE4 [~] # mount /proc on /proc type proc (rw) none on /dev/pts type devpts (rw,gid=5,mode=620) sysfs on /sys type sysfs (rw) tmpfs on /tmp type tmpfs (rw,size=64M) none on /proc/bus/usb type usbfs (rw) /dev/sda4 on /mnt/ext type ext3 (rw) /dev/md9 on...
  8. thor37

    Pomoc 2003 AD problem z czytaniem userów/grup Firmware 4.1.1

    Problem w agencje kacoersky przeznstalowany i wszytko działa Wyslano z ACE4
  9. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    4tb w raid 5 +dysk spare. Nie jest powiększony i nie ma dostępu do danych Wyslano z ACE4
  10. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    Właśnie lvm. Poprawił mi Swift hehehe Wyslano z ACE4
  11. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    Ok ale to jutro dziwne bo jak wchodzę w file managera to krzyczy żebym stworzył wolumen może vlm się wywalił Wyslano z ACE4
  12. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    Czegoś zawsze człowiek się uczy hehehe Niestety. Po wymianie dysków brak dostępu do danych choć są bo przez shella je widać i nie mogę zmienić rozmiaru macierzy sic!!!!!!
  13. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    Sprawa rozwiązana sama przebudowa odbywa się automatycznie tylko trzeba zacząć nie of 4 kieszeni tylko od 3 lub reasumując nie zaczynając od dysku spare
  14. thor37

    Pomoc Zamiana Dysku z 1 TB na 4TB W RAID 5 W TS-419UII

    Witam w kolejnym dniu. Niestety wyłączenie ISCSI nic nie dało :( dalej nie mogę wymienić Dysku jakieś pomysły ?