Recent Content by Tom47-1

  1. T

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Dziękuję za wszystkie przesłane sugestie i wskazówki które ostatecznie doprowadziły do rozwiązania. Choć nie rozumiem dlaczego ale sprawę rozwiązało wyłączenie w opcjach Apple Networking i restart routera. Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
  2. T

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Nie jest połączony, wszystkie urządzenia połączone są do switcha . Przepnę kabel do innego gniaza. Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
  3. T

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Dziekuje za wszystkie wskazówki, opiszę sieć: Router przydziela adresy w sieci wszystkim urządzeniom i jest połączony z całą resztą poprzez niezarzadzalny switch. Wlaczony jest DHCP z rezerwacja adresów. Po wypieciu kabelka LAN z komputera MACBook po chwili qnap znika z sieci , po ponownym...
  4. T

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Witam wszystkich , na forum jestem nowy, potrzebuję pomocy w rozwiązaniu problemu z widocznością qnap. Mam sieć złożona z kilku PC win 10 jednego komputera Mac, dwóch serwerów qnap. Adresy w sieci przydziela router. Problem polega na tym że z chwilą wyłączenia komputera Mac lub odłączenia od...