Recent Content by TOmeKK

  1. TOmeKK

    Pomoc Scrapery mi nie drapią :)

    Nie wiem gdzie to jest. Mam Frodo. XBMC /System / Wideo i potem mam odtwarzanie, bibl.,lista plików, napisy, płyty dvd - w Lista plików tego nie ma. pozdr. EDIT: już mam, jakoś doszedłem, wykasowałem bibliotekę, drapie i to głośno :-) Pozdr.
  2. TOmeKK

    Pomoc Scrapery mi nie drapią :)

    Po resecie, odzyskaniu ustawień, straciłem fan arty i okładki, jest tylko kilka okładek słabej rozdzielczości, które były wcześniej. Być może jest to istotne. Zrobiłem update plug-inów (filmweb, imdb), do biblioteki dodałem folder filmy, w zakładce wideo. Filmy są w folderach nazwanych tylko...
  3. TOmeKK

    Pomoc Ostrzeżenie

    Prościej by było przenieść, ale z modem się nie dyskutuje. Nie z lenistwa, straciłem okładki po resecie.
  4. TOmeKK

    Pomoc Ostrzeżenie

    @Silas Mariusz, ponieważ mam zablokowaną możliwość odpowiedzi. Nie mogę też jakoś wysłać PM. Dzięki za pomoc przy przywróceniu ustawień. Napisałem wtedy temat w dziale Archiwizacja i przywracanie - to jest zły dział?? Teraz temat o scraperach - przestały mi działać po resecie - zdaję sobie...
  5. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Mariusz, w kompie widzę stare pliki, filmy, muzę, etc., ale z poziomu Qnapa (na TV ) nie ma tych plików. Folder Mulimedia jest pusty, restart nie pomaga. pozdr. Widać wszystkie pliki w folderze MDO_Data, nie w Mutlimedia, myślę, że wszystko OK teraz, dam znać jutro, wielkie dzięki za pooc...
  6. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Zedytowałem swój post powyżej, dziękuję ci bardzo, chyba zainstalowanie video station przywróciło system plików. potwierdzę to jeszcze. Pozdr.
  7. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Mariusz, nie wiem o czym mówisz niestety, kupiłem Qnapa, żeby do niego nie zaglądać, nie jestem informatykiem, nie boję się wyzwań, ale nie wiem gdzie są sprawy oczywiste dla was, dla mnie Qnap nie działa teraz (po moim błędzie), chcę odtworzyć file system i nie wiem gdzie zainstalować winscp...
  8. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    niestety to nie działa, próbowałem 2x pozdr.
  9. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Mariusz, ja nie jestem bojący, ale gdzie mam to zrobić, proszę podpowiedz, gdzie jest taka opcja, z poziomu komputera, czy z Qnapa. Pozdr.
  10. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Wystartował, a potem po wyjściu z XBMC wszystko padło. Chciałem wyjść i sprawdzić czy widać foldery. Teram właśnie skończyło się instalowanie 4.1.1. bo o taki pytało się automatycznie, ale 2 po wybraniu tej opcji - instaluj update automatycznie, razy Qfinder się wyłączył, więc ściągnąłem 4.1.1 i...
  11. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Wyłączył się, po ponownym uruchomieniu i wyjściu z XBMC miałem czarny ekran jak po resecie wczoraj - 3 znaki - # [itd - czyli brak ustawień i kont. Co to jest SSH? za krótki wyraz dla wyszukiwarki. Pozdr.
  12. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Dzięki, dam znać wieczorem jak poszło. Pozdr. No niestety nie tak prosto. Odpalił się system na TV ok, chociaż pyta o hasło. Mam klawiaturę więc OK. Zamieniłem opcje na pilota Qnap, zainstalowałem nowy skin, pogodę, (która nigdy nie działała), po wyjściu z XBMC - Qnap się zawiesił. Lekko tym...
  13. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Dzięki, mam nadzieję, że nie musi być identycznie, miałem coś do wyszukiwania napisów, okładek itp, które po upadate przestały działać, kilka skinów też. Czy to wystarczy? Spróbuję wieczorem. Pozdr. EDIT: Przepraszam, nie orientuję się tu dobrze, czy mógłbyś wskazać ten wczorajszy temat?
  14. TOmeKK

    Pomoc Po niechcianym resecie. 269L.

    Zdaję sobie sprawę, ze jest już kilka takich tematów, ale dotyczą innych Qnapów. Nie działała mi klawiatura, potem pilot i przytrzymałem przycisk za długo.... Nie mam backupu ustawień.;( Moje pytanie jest takie. Ale najpierw cytat: To retrieve the old data after advanced system reset, create...
  15. TOmeKK

    Witam was

    Porzuciłem Tvixa 6500 (tzn. go mam, ale straciłem wiarę :)) na rzecz Qnapa 269L. Walczę z ustawieniami. Pozdr.