Recent Content by ulisess34

  1. ulisess34

    Pomoc TS-109 - Kodi - nie widzi dysku sieciowego

    Witam po latach.. Mariusz Jakiś czas temu odpaliłem mojego zakurzonego Ts-109. Ruszył, ale no właśnie nie mogę zmapować folderów pod Windows 10. Dodatkowo nie widać dysku w Kodi na Mibox-ie, oraz nie mogę go połączyć z Volumio. Ja wiem, że sprzęt nie jest cud nowością, ale przez lata służył...
  2. ulisess34

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Przeglądam ten wątek i tak się zastanawiam czy warto wchodzić w TS-251. Jako użytkownicy możecie go polecić z czystym sumieniem. Widziałem taki na amazon w dobrej cenie i się zastanawiam. Tak więc za i przeciw..
  3. ulisess34

    TS- 109 - Archaizm?

    Może wypowie się ktoś bardziej obeznany w temacie :-)
  4. ulisess34

    TS- 109 - Archaizm?

    Może jakieś zmiany w sofcie lub alternatywny soft, w końcu to Linux! Jeśli nie to co polecacie do użytku domowego. Pozdrawiam
  5. ulisess34

    TS- 109 - Archaizm?

    Witam wszystkich Jak w temacie.. Ostatnio odnalazłem gdzieś na dnie szafy mój stary serwer. Z ciekawości podłączyłem go do sieci i uruchomiłem. Wstał! Wszedłem na stronę Qnap.com aby sprawdzić czy jest jakiś nowy soft pod system. Znalazłem ver. 3.3.3. Po aktualizacji systemu chciałem wgrać nowe...
  6. ulisess34

    Powitanie

    :) Witam ponownie wszystkich. Dawno tu nie zaglądałem. Ponowna rejestracja! Niestety, spowodowała, że znowu jestem z wami :D