Recent Content by voxcko

  1. voxcko

    Sprzedam Unifi switch US-48-G1 (non POE)

    Ktoś chętny na switch UniFi gen. 1 US-48 (non POE)? Cena 1100 zł. Można odebrać w Gdańsku, bądź po 23.07 w Częstochowie. Paczkomat też wchodzi w grę. Specyfikacja: https://dl.ubnt.com/ds/usw-48_ds.pdf Ubiquiti Unifi US-48 (Non POE) 1st gen | Gdańsk | Ogłoszenie na Allegro Lokalnie
  2. voxcko

    Pomoc Stacja dokująca zanika po jakimś czasie. Dlaczego?

    W sumie racja. Kompletnie zapomnialem ze Qnap rowniez sprzedaje jednostki rozszrzajace. Moglem odeslac stacje dokujaca i tak zrobilem. Qnap TR-002 dojechal chwile pozniej i poki co dziala jak powinno a nawet lepiej (bo jednoczesnie w panelu QTS sa dostepne statysyki zuzycia itd dla dodatkowych...
  3. voxcko

    Pomoc Stacja dokująca zanika po jakimś czasie. Dlaczego?

    Mam stację dokującą Fideco Link: https://www.amazon.de/gp/product/B08291CB6J/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1 do której mam podłaczone 2xWD Red. Wszystko podpiete do portu USB w TS-453Be. Wszystko jest dobrze mniej wiecej przez dwa dni. Po tym czasie obydwa dyski mimo, że są...
  4. voxcko

    Pomoc Raz jeszcze Qlocker

    c.d. Troche sie sprawy wyjasnily, ale w zwiazku z tym mam kila pytan. W tym jego Qnapie sa zainstalowane 4x8TB Seagate. Z tego sa utworzone dwie pule pamieci: 1. DataVol.1 - ok.18TB 2. Monitoring - 2.5 TB Pule z nagraniami monitoringu mowi ze mozna poswiecic natomiast pliki zaszyfrowane w puli...
  5. voxcko

    Pomoc Raz jeszcze Qlocker

    7zip a wiec qlocker Wlasnie z nim rozmawiam. A co sie stanie jesli komputer zostanie w miedzyczasie wylaczony? Nie zrobil tego ale jesli dysk nie dojdzie do 1 czy 2 kwietnia to bedzie musial to zrobic bo zaczyna dosyc powazny remont. Nie wiem co mu odpowiedziec bo jeszcze nie znalazlem tej...
  6. voxcko

    Pomoc Raz jeszcze Qlocker

    Dzień dobry, Jestem tu nowy, choć z Qnapami mam do czynienia od dawna. Zadzwonił do mnie klient, który ma jeden modeli czterodyskowych z macierzą o pojemności 18 TB. Zadzwonił i mówi, ze cos mu zaczęło szyfrować pliki (7zip z hasłem) Wygląda wiec ze to Qlocker. Chcąc mu pomoc z informacji...
  7. voxcko

    Pomoc QVR Pro przestaje nadpisywac stare pliki po aktualizacji.

    Dobry wieczor wszystkim, Mam pytanie do uzytkownikow QVR Pro czy rowniez u Was po aktualizacji QVR Pro do wersji 2.0.0.0 Qnap przestal kasowac stare nagrania i w efekcie nastapilo zatrzymanie nagrywania? W efekcie wyglada to tak jak na zalaczonym obrazku i Qnap przestal nagrywac. Nadpisywanie...