Recent Content by Wicek

  1. Wicek

    Pomoc Po rozszeniu macierzy znikneły foldery home

    W filestation wszystko pokazuje ok rozmiar zgadza się z backupem. Zrobię wieczorkiem restart serwera i zobaczymy czy wszystko wróci do normy. Więc pewnie update systemu coś poknocił bo doszło dużo niepotrzebnych jak dla mnie usług niektóre są domyślnie włączone.
  2. Wicek

    Pomoc Po rozszeniu macierzy znikneły foldery home

    Tworzyły mi się od nowa foldery dla użytkowników , więc bez zbędnego pitolenia wgrałem backup z tamtego tygodnia. Tylko chcę wiedzieć czy po prostu przez rozszerzenie macierzy one zostały wykasowane żeby uniknąć kłopotów na przyszłość . Dlaczego niedobrze że jak była nowa wersja systemu na...
  3. Wicek

    Pomoc Po rozszeniu macierzy znikneły foldery home

    Eeee po prostu masz takie zdolności że nawet szklaną kule potrafisz spsuć:) Hmm mam dyski w raidzie więc wymieniałem po kolei dyski na większe , raidy się odbudowywały a na końcu dałem powiększenie pamięci i wsio.
  4. Wicek

    Pomoc Po rozszeniu macierzy znikneły foldery home

    Witam jak w temacie zniknęły mi foldery home po wymianie dysków . Czy zawsze się tak dzieje czy to był mój błąd chciałbym wiedzieć na przyszłość. Przed rozszerzeniem aktualizowałem oprogramowanie może to miało coś wspólnego z usunięciem folderów? Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam Wicek