Recent Content by wieniu26

  1. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    uuuu, czyli następny problem :(. Nie ma gdzie zgrać na bok 3TB :( I tak zaczynają się kłopoty.
  2. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    Dzięki za informację. Jeszcze chciałem zapytać .. Na obecnym NAS (*********) mam dysk 3TB a na nim dane. Czy wystarczy przełożyć dysk do nowego serwera i będą widoczne dane czy trzeba dokupować nowy dysk i kopiować na nowy dysk?
  3. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    A może jest coś jeszcze podobnego lub bezgłośnego?
  4. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    Właśnie rzecz w tym, ze nie mam możliwości schowania do szafy czy gdziekolwiek. W nocy dla mnie i tak mimo cichej pracy wiatraka jest słyszalny w salonie :(. Dlatego najlepsze rozwiązanie to bezwiatrakowy NAS. Nie zależy mi na filmach w kosmicznej rozdzielczości a raczej wygodzie i spokoju.
  5. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    Na te chwile posiadam HP ProLiant MicroServer Gen8 i na nim ********* :) Sprzęt pewnie lepszy od tego co zamierzam kupić. Niestety priorytetem jest cisza. Ma działać jako NAS rodzinny i Roon Server do muzyki i być bardzo cichy a raczej niesłyszalny.
  6. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    Dziękuję za szybką odpowiedź. Znajdę gdzieś w PL taniej? QNAP HS-453DX-4G - NAS-Server - 4 Schächte - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, JBOD, 5 Hot Spare, 6 Hot Spare, 10-Hot-Spare - RAM 4 GB · BARAX OHG - Hamburg Pozdr Dostałem informację z QNAP i jest ona poniekąd inna :( :s
  7. wieniu26

    QNAP HS-453DX-4G a późniejsze dodanie RAM

    Witam serdecznie. Chciałem zakupić HS-453DX-4GB ale by miał z możliwość dodania RAMu. Na stronie producenta widnieje W internecie można znaleść pamięci RAM do tego modelu od 2 do 32GB w jednej kości. Przykładowo : Arbeitsspeicher 8GB DDR4 - QNAP HS-453DX-4G RAM kaufen Ma ktoś rzetelne...