Recent Content by Wilu23

  1. W

    Pomoc Brak dostępu do urządzenia. TS-473

    Dziękuję bardzo za pomoc w rozwiązaniu problemu! Po wykonaniu punktu "1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk resetowania przez trzy sekundy" dostęp do urządzenia został przywrócony i bez problemu mogłem się zalogować. Jeszcze raz dziękuję!
  2. W

    Pomoc Brak dostępu do urządzenia. TS-473

    Witam. Moje urządzenie to TS-473. Po ustawieniu routingu w zakładce 'Przełączniki wirtualne' straciłem możliwość zalogowania się do urządzenia (strona logowania nie otwiera się). Przechwyciłem pakiety z programu Wireshark, niestety nie przyniosło to żadnych rezultatów. Zakupiłem dodatkową kartę...
  3. W

    Pomoc Utwórz zdalne połączenie, Filestation, Brak ikony

    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 89b8ba52b4667.jpg
  4. W

    Pomoc Utwórz zdalne połączenie, Filestation, Brak ikony

    Nie mam na pewno. Boost performance by using QNAP CacheMount to mount cloud storage and cache locally. Z tej strony wynika że na razie nie można pobrać. Pobrałem z innego źródła ale wywala błąd. Poziom istotności Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Aplikacja Kategoria Zawartość Błąd 2019/06/07...
  5. W

    Pomoc Utwórz zdalne połączenie, Filestation, Brak ikony

    Link: https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=GjcyVpLwI_E Witam Proszę o pomoc. Chcę przekopiować dane z jednego qnapa na drugiego. Jednak nie posiadam ikony widocznej na filmie "Utwórz zdalne połączenie" Gdzie jej szukać? posiadam Filestation 5 Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6...