Recent Content by woinysz

  1. woinysz

    Sprzedam Qnap TS -251D 16 GB HDD 2x2 TB, SSD 2x256GB, karta QM2

    Sprzedam tak jak w tytule czyli QNAP TS-251D plus 16 GB RAMU, 2 dyski HDD WD RED każdy po 2 TB plus Karta rozszerzeń QNAP QM2-2S-220A - Dual SSD M.2 z dwoma dyskami SSD WD Blue każdy po 256 GB. Całość zakupiona ok miesiąc temu, oczywiście do wszystkiego są faktury jako podstawa gwarancji...
  2. woinysz

    Pomoc System na hdd czy ssd

    Możesz to prościej wytłumaczyć?
  3. woinysz

    Pomoc System na hdd czy ssd

    Cóż mogę włącz cache i potestować, a system można wgrać w każdej chwili i potem porównać. Zastanawiam się jecze czy można użyć jednego ssd do cache a drugiego do qtier i czy ma to sens?
  4. woinysz

    Pomoc System na hdd czy ssd

    Wszystko się zgadza. Tylko co innego jest o czymś poczytać, a co innego czegoś doświadczyć, dlatego chciałem porady kogoś kto tego używa
  5. woinysz

    Pomoc System na hdd czy ssd

    Ciekawi mnie która opcja będzie lepsza. Ogólnie skłaniam się nad instalacją systemu na ssd raid 1
  6. woinysz

    Pomoc System na hdd czy ssd

    Czyli rozumiem że masz system na ssd? A próbowałeś ustawić go zamiast na system to na cache?
  7. woinysz

    Pomoc System na hdd czy ssd

    Na początek jako nowy chciałbym bardzo serdecznie wszystkich przywitać. W tym miejscu taka mała uwaga jestem bardzo początkujący użytkownikiem qnapa TS 251d zakupiłem miesiąc temu razem z dwoma dyskami hdd wd red, każdy po 2 Tb. Po zakupie dyski ustawiłem na raid 1 i zainstalowalem system. Ale...