Tak jak wspominalem w samym QTS nie jest aż tak źle dochodzi do 88 stopni ale zbliżaja się cieplejsze dni :)
Pokombinuje z wentylatorem turbinowym. Dziękuję.
Dzięki za odzew i dodatkowe pytania. Żeby doprecyzować, co tam u mnie „pod maską” siedzi:
- karta sieciowa: QNAP QXG-10G2SF-X710
- magazyn NVMe: 2x 1 Samsung 970 EVO Plus
- zestaw SATA: 4x SSD SA500 (4TB) + 2x HDD WD Red (6TB)
Zrobiłem mały...
Dzięki za sugestię! Poszedłem tym tropem i oto raport z pola bitwy:
1. Wymiana pasty: Zgodnie z zaleceniem nałożyłem Noctua NT-H2. Fabryczna pasta (rocznik 2021) była o dziwo w bardzo dobrym stanie Efekt? Brak poprawy. Temperatury stoją w...
Cześć wszystkim!
Przychodzę do Was z tematem, który parzy... i to dosłownie. Mój QNAP TS-673A postanowił udawać piecyk do pizzy. Ostatnio, przy memteście po dorzuceniu ramu, procesor dobił prawie do 100 stopni. Ryzena co prawda grzeje krew, ale...