Recent Content by wudicom

  1. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    skoro nalegasz
  2. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    pewnie jakąś 80 jeszcze bym kupił
  3. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    ok czyli muszę kupić zasilacz 12v 5A i zorganizować HDD z listy. czy są ograniczenia minimum wielkości dysku
  4. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    czyli zacznę od zasilacza i dysków. Czy ten model na jednym dysku ruszy czy lepiej zainstalować 2. Chodzi mi tylko o to aby sprawdzić czy urządzenie jest sprawne
  5. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    tak mam publiczne ip Czy są jakieś programy diagnostyczne dzięki który można np. wykluczyć uszkodzenie samego serwera?
  6. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    myqnapcloud: i po ip i po nazwie jest problem
  7. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Tzn wiem że zrobiłem coś nie tak ale jeszcze nie doszedłem co:). Sam serwer jest ok
  8. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Tak wiem. W pracy mam TS-212 z takim Firmwarem 2X1TB i działa jako zdalny fileserwer dla pracowników firmy. Choć mam z nim problem bo działa dziwnie. Może cos źle zrobiłem. Generalnie pracownicy są w domenie. Nas stoi po za domeną (takie wymagania administratorów sieci we Francji) . NAS ma ip...
  9. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    generalnie to do użytku domowego, głównie jako fileserver, Nie mam PC tylko laptopy więc nie mam gdzie tzymać różnych plików instalek itp
  10. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Dzięki, kupie zasilacz i zobaczymy co dalej
  11. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Zasilacz na pewno nie jest oryginalny i jest za słaby. Jaki i gdzie można kupić zasilacz do tego NASa? Na pewno 12v 5A lub od czego pasuje:)
  12. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    W tej chwili nie mam. Niestety te co były są padnięte. Może spróbuję coś na jutro załatwić. W/g supportu może mieć na to wpływ również zasilacz. Czy to prawda? Czy jest jakiś inny sposób (oprócz guziora reset) na reset do ustawiań fabrycznych? Teraz kontrolka "i" miga tylko na zielono
  13. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Kontrolka na panelu przednim sygnalizuje w/g instrukcji brak dysków. Po ssh (putty) mam
  14. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Dzięki za szybka odpowiedź :) Tak robiłem. Czy da się to w jakiś sposób zweryfikować? Czy to się naprawia? Jeszcze jedno - jakoś nie mogę się z nim połączyć przez ssh putty. Może kurteczka coś źle robię? Dyski na pewno nie są na liście QNap'a
  15. wudicom

    Pomoc TS-209 nie widzi dysków

    Jako nowy użytkownik Witam Wszystkich. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Zakupiłem sobie używany NAS Qnap TS-209. Podłączam go do sieci. QFinder go odnajduje w sieci ale przy próbie zalogowanie i uruchomieniu kreator pierwszego uruchomienia wywala błąd że nie widzi dysków. Dyski są 100%...