Recent Content by yanko

  1. yanko

    Pomoc pliki NEF (RAW) w Photo Station

    Szczerze mówiąc brak mi wiary w cuda ;) obserwując rozwój mojego tematu na forum odnoszę wrażenie, że jestem jedynym użytkownikiem Qnapa przechowującym RAWy (NEFy) razem z JPEGami. Gdybym miał tych zdjęć 5-10k poradził bym sobie szybko i to na kilka sposobów, jednak jest tego około 600k i to już...
  2. yanko

    Pomoc pliki NEF (RAW) w Photo Station

    Dzięki, sprawdzę ten trop.
  3. yanko

    Pomoc pliki NEF (RAW) w Photo Station

    Dzięki za radę, ale mogłeś mi to powiedzieć zanim kupiłem Qnapa ;)
  4. yanko

    Pomoc pliki NEF (RAW) w Photo Station

    już kiedyś tak zrobiłem ale bardzo szybko obiecałem sobie, że już nigdy tego nie powtórzę ;) katalogi są wielopoziomowe i mają konkretne nazwy, przeniesione nef'y miały by tylko daty w takiej sytuacji odnalezienie pary jpg-nef było by bardzo trudne
  5. yanko

    Pomoc pliki NEF (RAW) w Photo Station

    Dzięki wszystkim za zainteresowanie moim problemem, rada aby wyrzucić rawy jest bardzo dobra choć nie na temat ;) problem w tym, że jeszcze nie dorosłem do wywalenia rawów struktury plików też nie ruszę - jest ich po prostu za dużo `killjoy` proponuje filtr - jestem za, ale jak to zrobić?
  6. yanko

    Witam

    ops, napisałem pytanie w sprawie photo station ale "wpadło" do działu monitoringu - można to jakoś naprawić?
  7. yanko

    Pomoc pliki NEF (RAW) w Photo Station

    Witam, Po zakupieniu urządzenia NAS przeniosłem do niego moją bazę fotograficzną, która zawiera pliki JPG oraz ich odpowiedniki w formacie NEF z Nikona. Niestety w Photo Station wyświetlają się oba rodzaje plików więc mam każde zdjęcie wyświetlane dwa razy. Czy jest jakiś sposób na globalne...
  8. yanko

    Witam

    Witam Wszystkich Od pewnego czasu jestem posiadaczem TS-251A a od bardzo dawna Zyxela NSA320. Oba zapełniam zdjęciami ;) Pozdrawiam Janek