Recent Content by YbiT

  1. YbiT

    Qnap i Windows Server

    Cześć, Jaki server QNAP do domowych warunków polecacie, który pozwoli postawić Windows Server (2012R2 lub nowszy) na Virtualization station i do tego będzie możliwa komfortowa praca? Obecnie używam QNAPa TS-251A: Celeron N3060 (1,6GHz) z 16GB RAM. Początkowo postawiłem na nim Win Srv 2019, ze...
  2. YbiT

    Pomoc TS-253A - bardzo wolna instalacja/aktualizacja aplikacji

    Powyłączałem zbędne aplikacje/usługi niestety nie zmieniło to nic kompletnie. Dodam tylko, że przed wystąpieniem problemu zrobiłem aktualizację systemu. Włączyłem też zaawansowane uprawnienia, Chciałem odpalić KODI i okazało się, że strasznie się przycina. Myślałem, że to przez wprowadzanie...
  3. YbiT

    Pomoc TS-253A - bardzo wolna instalacja/aktualizacja aplikacji

    Hej. Udało się coś zdziałać? Bo właśnie zauważyłem, ze mam te same objawy spoko się makabrycznie długo instalują/aktualizuja
  4. YbiT

    Pomoc Dysk WD RED głośna praca tylko w NAS

    Poexperymentuję zatem jeszcze z kieszeniami i dam znać. Zapomniałem dodac, że mam specjalne gumki-naklejki niwelujące wpływ drgań dysku, które załozyłem juz przy pierwszym przykręcaniu dysku. Mam tez wrażenie, że dźwięk nie powstaje w wyniku drgań, lecz wydobywa się on z wnętrza dysku. Czy masz...
  5. YbiT

    Pomoc Dysk WD RED głośna praca tylko w NAS

    Kurde mam to samo... Dysk WD Red, 3.5'', 2TB, SATA/600, 64MB WD20EFRX chodzi jak kombajn podczas odczytu/zapis w Qnapie TS-251A. Po podłączeniu do kompa test zapis/odczyt i dysk nawet ani na chwilkę nie brzdęknął! Pozycja dysku nie ma tu żadnego znaczenia. Macie jakieś pomysły na rozwiązanie?
  6. YbiT

    Witam serdecznie wszytskich

    Cześć wszystkim! Nazywam się Adrian. Na co dzień pracuje sobie w małym dziale IT w Krakowie. Po pracy pogłębiam swoją pasje związane z rozwojem osobistym, a od niedawna jestem posiadaczem QNAPA na użytek osobisty - i to jest własnie powód dla którego mam przyjemność przywitać się z Wami.