Recent Content by ymmi21

  1. Y

    Pomoc Ciągle znikający Qnap z sieci LAN

    dzięki wielkie za pomoc :)
  2. Y

    Pomoc Ciągle znikający Qnap z sieci LAN

    teraz wszystko trybi. Nie mam pojęcia dlaczego :) ogień jeszcze jedna sprawa mi nie działa VPN z qbelt 1667508546 ok, vpn poszedł, musiałem w routerze dodać porty 443 udp
  3. Y

    Pomoc Ciągle znikający Qnap z sieci LAN

    nie mam żadnego 1667502113 działa zrobiłem tak jak napisałeś, utworzyłem nowy switch i poszło :) od razu. Dzięki a jadnak się pospiszyłem po kilku sekundach przestało działać i dostałem komunikat : disconeccted adapter 1. Dlaczego? Ping już też nie działa? potrzebny jest jakiś restart?
  4. Y

    Pomoc Ciągle znikający Qnap z sieci LAN

    Hej Mam problem od instalacji nowego Qnap'a TS-364 w domu (stary TS-251 padł). Zacznę od początku: Dyski ze stare (raid 1) qnapa przełożyłem do nowego. System się zainicjował i przywrócił wszystko jak miałem w starym (bomba) zero dodatkowych ustawień:) w qvr itd. Wszystko leciało swoim starym...
  5. Y

    Pomoc TS-251 padł? Pomocy

    dziękuję. zatem kieruje się na TS-364.
  6. Y

    Pomoc TS-251 padł? Pomocy

    ok, szkoda. Myślę nad nowym TS-364 lub TS-464. Chciałem 3 lub 4 zatokowy z mocnym procesorem. Czy 3 zatokowy ma sens?
  7. Y

    Pomoc TS-251 padł? Pomocy

    Niestety nie wykrywa
  8. Y

    Pomoc TS-251 padł? Pomocy

    Nie sprawdzałem jeszcze.
  9. Y

    Pomoc TS-251 padł? Pomocy

    czyli padł?
  10. Y

    Pomoc TS-251 padł? Pomocy

    Hej Dzisiaj zauważyłem, że nie mogę się podłączyć do serwera, myślałem że się zawiesił więc zrobiłem wyłącz / włącz i niestety zaczął dziwnie świecić :( czy ktoś może mi pomóc i wie o co chodzi? Serwer używany do CCTV oraz backup danych :( mam nadzieję, że wszystko przerwało, chodziło w RAID 1...
  11. Y

    Pomoc Najtańszy UPS z komunikacją USb do QNAP

    Chciałbym się przyłączyć do tematu. Kupiłem cyberpower ut850eg fr. Podłączyłem pod niego Qnap TS-251, plus raspberry pi oraz switch. Ponadto Qnap połączyłem z UPS za pomocą przewodu USB. System wykrył ładnie wszystko. Pokazuje producenta model i stan. Moje pytanie jest takie czy mogę z poziomu...
  12. Y

    Download [Public Beta] QTS 4.4.1.0949 build 20190528 | ARM & x86

    Z w/w informacji wynika, że póki co nie warto instalować bety. Czy ktoś sprawdzał jak działa QVR i kamery? Tego używam na moim Qnapie i chciałem się poradzić czy występują z tym jakieś problemy?
  13. Y

    Pomoc Monitoring domu -zew./wew. (4 kamery)

    Jedna kamera ma włączoną opcję dzień cały czas na stałe. To jest kamera na zewnątrz, obraz w kolorze jest zdecydowanie lepszy niż jak przełączyłem na noc. Poza tym ta kamera na zewnątrz budynku jest w ładnie oświetlonej okolicy, wszystko widać w takim formacie, poza tym nie rzuca się wtedy tak...
  14. Y

    Pomoc Monitoring domu -zew./wew. (4 kamery)

    Tylko dlaczego to się dzieje po np. 10h działania już kamery przełączonej na tryb noc z diodami IR ? To raczej nie tędy droga. Czy zainstalować jeszcze Surveillance Station i tam sprawdzić jak to się będzie nagrywać ? Ale wtedy muszę wyłączyć QVR z procesów ? Żeby się nic nie sypało, że kamera...
  15. Y

    Pomoc Monitoring domu -zew./wew. (4 kamery)

    Ok zobaczę co to za urządzenie. Wydaje mi się, że switch daje radę i nie robi w tym wszystkim problemu. Bo dlaczego dostałem powiadomienie w nocy gdzie qvr akurat nie nagrywał. A sam zanotował wykrycie ruchu.