ypl
Local time
01:04
Featured content
0
Punkty reakcji
5

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • ypl
      Dopiszę wyjaśnienie powyższej sytuacji, może ktoś w przyszłości skorzysta. Przetestowałem na szybszym łączu, w biurze mam około 150/150 i działa połączenie do qnapa szybko. Wniosek jest taki, że dostęp przez przeglądarkę przesyła duże ilości...
    • ypl
      Żeby wyeliminować czynnik potencjalnych błędów w konfiguracji VPNa i zbyt wolne połączenie po VPN, to postawiłem teraz na chwilę TeamViewera na QNAPie i się bez problemu łączę po VPNie do QNAPa via teamviewer, działa szybko, tak samo jak bez VPNa...
    • ypl
      Pojechałem do braciaka i wziąłem modem huawei z łączem LTE, przy połączeniu do openspeedtest w dockerze w containerstation na moim qnapie jest taki wynik na VPNie. Teraz kliknąłem żeby wejść na GUI qnapa przez przeglądarkę i po zalogowaniu mieli...
      • 1709065573506.png
      • 1709067715864.png
    • ypl
      Pobierałem plik z udziału sieciowego po VPNie, między 3, a 4 megabajty na sekundę, pobrał szybko 1.2GB plik, a wczytywanie dashboard qnapa trwa wieki.
    • ypl
      Sprawdziłem inną przeglądarkę - Opera. Zachowuje się tak samo, ale miałem telefon po zalogowaniu się jak się Loading pojawił, i rozmawiałem z pół godziny, po powrocie do kompa zalogowało się. Więc wygląda na to, że to działa ekstremalnie wolno po...
    • ypl
      ypl napisał nowy temat.
      Witam społeczność, mam taki problem, że gdy jestem zapięty do VPNa, to nie mogę wejść na GUI QNAPa przez przeglądarkę. VPN mam postawionego na Unifi Dream Machine Pro (całą infrastrukturę w domu mam na unifi), Wireguard, wszystko inne działa...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…