Recent Content by ZenobiuszFoobar

  1. ZenobiuszFoobar

    Pomoc rtorrent ustawienia lącza w programie

    Harmonogram wylaczaony - tutaj musi być problem w samej ilości slotow, albo z QNAP'em (systemem) samym w sobie, cos powoduje ze upload jest przycinany, wszystko co moglo by go przycinac jest wylaczone, może ustawienia pamięci dla otwartych polaczen. Dodam ze net gigabitowy wszystkie 4 ethernety...
  2. ZenobiuszFoobar

    Pomoc rtorrent ustawienia lącza w programie

    Witam, mam problem z rtorrentem (najnowsza kompilacja z maja), mianowicie nie jestem w stanie poprawnie ustawic uploadu danych do prywatnego trackera. We wczesniejszych wersjach nie bylo z tym problemu - o ile dobrze pamietam nawet nie modyfikowalem konfiguracji, download byl poprawnie zapinany...
  3. ZenobiuszFoobar

    Pomoc Wolna prędkość przesyłu oscylująca w przedziale 6-8 MB/s

    Witam, ja takze mam podobny problem, siec gigabitowa kable gigabitowe, swhitch i routery widza je jako gigabitowe. Wszystko gigabitowe. Z kompa na komp przesyl prawie 100MB/s czyli OK, jednak z NAP'a do kompa 22-23 MB/s i za cholere nie wiem, gdzie moze byc przyczyna - moze to SAMBA?
  4. ZenobiuszFoobar

    Witam!!

    Witam i pozdrawiam forum QNAP - posiadam dwa QNAP'y TS-251+ i od wczoraj TS-453A. Odbywa zaladowane WD RED 2TB i wiekszy WD RED 3TB - docelowo malego planuje sie pozbyc bo jest glosny i zostawic sobie wielkiego po dokupieniu WD RED 4TB - jednak to chwile potrwa bo dyski nie sa tanie.