Pomoc Sieć domowa z TS 212P
Witam. Jestem tu nowy i zielony.Zakupiłem okazyjnie TS 212P z dwoma dyskami po 2 TB. Ma służyć jako kopia plików, magazyn na zdjęcia i nagrania do odtwarzania sieciowego . Podłączyłem to ustrojstwo zmapowałem dyski sieciowe tak że działa na kompach i na odtwarzaczu yamahy, ale.....Chciałbym...- lensa1969
- Temat
- 212p sieć
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc QNAP TS-212p prędkość wentylatora
Witam Czy SOFT 4.2.4 ( starszy 4.2.3 tez nie odczytywał ) odczytuje wam prędkość wentylatora ? Po podłączeniu innego większego dodatkowo znika informacja o temperaturze systemu ? Nie sprawdzałem co się dzieje jak odłączę wentylator czy będzie informacja o temperaturze systemu :)- dawide
- Temat
- 212p
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
Pomoc autorun.sh nie wykonuje się - 212p
Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem modelu 212p. Działa rewelacyjnie, poza jedną przypadłością. Ustawiłem serwer VPN, który przydziela użytkownikom po podłączeniu kolejne IP z puli. Bardzo zależało mi, aby każdy użytkownik po złączeniu VPNa miał zawsze taki sam IP. W związku z czym...- danplus
- Temat
- 212p autorun color config skrypt
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- P
Pomoc Limit otwartych okien filestation
Witam od jakiegoś czasu zaobserwowałem że w QTS poprzez przeglądarkę nie mogę otworzyć więcej niż 2 okna filestation. Kiedyś nie było tego ograniczenia. Czy to jakiś update wprowadził takie ograniczenia? Ewentualnie czy jest to gdzieś parametryzowane?Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.3 Build...- puchatek2
- Temat
- 212p filestation
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu