Pomoc Brak uprawnień przy zgrywaniu przez File Station z SFTP (S)
Witam, chciałbym przegrać pliki przez SFTP na mojego NASa S. Używam programu File Station. Z FTP mogę się połączyć bez problemu, widzę pliki i katalogi, jednak jeśli chcę coś zgrać do siebie, dostaję taki komunikat:Osoba, która udostępnia mi FTP twierdzi, że ma wszystko dobrze...- luksio
- Temat
- brak brak uprawnień file station
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- S
Pomoc Po aktualizacji brak możliwości kopiowania plików między folderami- brak uprawnień
WitamPo ostatniej aktualizacji do wersji w stopce zauważyłem brak możliwości kopiowania plików między podfolderami folderu współdzielonego. Dotyczy to tylko dostępu poprzez sieć microsoft, logując się do qnapa i kopiując plik poprzez File Station kopiowanie plików między podfolderami działa...- sebudin
- Temat
- brak brak uprawnień
- Odpowiedzi: 21
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Container Station - Linux Ubuntu - instalowanie pakietów lub uruchomienie programu - brak uprawnień
Hej, Na koncie administratora uruchomiłem Container Station , tam wybrałem jeden z dostępnych pakietów ubuntu z dekstopem i część oprogramowania mogę instalować poprzez sudo apt-get install nazwa_programu,ale jeśli pobiorę ręcznie jakiś program rozpakuje tar.gz i do niego muszę użyć jakiegoś...- Mafox_
- Temat
- brak uprawnień container station linux lub ubuntu
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Brak uprawnień 'rw' do katalogu mimo prawidłowych ustawień.
Witam, Mam problem z dostępem 'rw' do folderów udostępnionych dla użytkownika:Obecnie drzewo wygląda tak:Backup....................................................karol RW ...|----> other..........................................karol RW ...|---->...- ckarol86
- Temat
- brak brak uprawnień uprawnienia
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Nie widać wgranych danych (ukryły się).
Witam.Na wstępie- nie logowałem się 2-3 miesiące do QNAP'a. Po zalogowaniu nie patrząc na nic zrobiłem sugerowaną aktualizację do wersji jak wyżej. Aktualizacja przebiegła pomyślnie, jak zawsze do tej pory.Po restarcie chciałem wejść do swoich danych i zaskoczenie - nie ma nic. Zaznaczam, że...- Pietruch
- Temat
- brak danych brak uprawnień otoczenie sieciowe ts-112p
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- B
Pomoc Uprawnienia do plików - zaawanoswane prawa dostepu
Dzień dobry,Drodzy Państwo, uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu uprawnień do plików dla grup i użytkowników.Mam włączone zaawansowane uprawnienia do plików, wyłączone Windows ACL.Zdefiniowałem kilka grup użytkowników: księgowość, sekretariat, handlowcy, itd, Generalnie wszyscy...- bartassw
- Temat
- brak uprawnień prawa dostępu uprawnienia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD