Instruktaż/Tutorial RainLoop czyli klient pocztowy online na moim QNAP TVS-471
Jakoś niedawno kolega w pracy podrzucił mi do oblookania sympatyczne narzędzie o mało mówiącej nazwie RainLoop. Jarecki zaanonsował aplikację jako „fajnego klienta pocztowego online” i z taką wiedzą mnie zostawił. Jako że łaknę dobrych, onlinowych narzędzi możliwych do hostowania na własnym...- CoSTa
- Temat
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
[QPKG] XDove Mail Server (POP,SMTP,IMAP,iCal) v1.3 Official
Guys,XDove named after XMail & Dovecot the 2 open source offerings that are combined to provide the best possible Email server functionalities that is one-click installable on your QNAP NAS. XDove provides mail services like SMTP, POP3 and IMAP, it also supports variety of features like...- Silas Mariusz
- Temat
- mail qpkg xdove
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- R
XDove - problem z instalacją
Witam WszystkichPo zainstalowaniu Xdove pojawił się problem z odpaleniem: "Cannot find Qnap server base location." Zmieniłem w configuracji zadeklarową "BASE" w pliku /share/HDA_DATA/.qpkg/XDove/xdove/.config/conf.php z folderu Public wskazywanego przez /etc/smb.conf na /share/HDA_DATA/ i...- rafalmarcin
- Temat
- mail xdove
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- K
xDove - problem z wysłaniem załącznika
Witam,problem, który mnie irytuje, to wysłanie poczty poprzez programy pocztowe z jakimkolwiek załącznikiem. Nie mam żadnego problemu z wysyłaniem poczty bez załącznika , jej odbieraniem z i bez niego. Nie mam też problemu z wysłaniem i odebraniem poczty z załącznikiem poprzez uebimiau...- karolmich
- Temat
- mail smtp xdove
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Xdove - problem z pocztą
W ostatnim czasie na serwerze mail`wym Xdove w konfiguracji PHPXmail zobaczyłem, że w server spool znajdują się wiadomości, które z jakiś powodów nie zostały dostarczone do adresata. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.[PeekTime] 1314001757 : Mon, 22 Aug 2011 10:29:17 +0200 << ErrCode =...- twins
- Temat
- mail xdove
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Download Station i klienci P2P
- A
XDOVE 1.3 problem SMTP
Witam,mam problem z odbieraniem i wysyłaniem emaili przez serwer XDOVE, załączyłem screena z logami nie wiem i nie mogę się doszukać co oznacza ten błąd może mi ktoś pomóc ?- augusrad
- Temat
- mail smtp xdove
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- A
XDOVE 1.3 RoundCube problem
Witam,mam problem z uruchomieniem RoundCube przy konfiguracji mam następujący kompunikat na stronieWarning: include_once(XMail.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /share/MD0_DATA/.qpkg/XDove/roundcube/installer/utils.php on line 41Warning...- augusrad
- Temat
- mail qpkg xdove
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)