Pomoc LibreNMS
uruchomił ktoś LibreNMS ? w dokerze ? jakiś how to ? mi wywaliło APP_KEY wygenerowałem i miło ze robię zgodnie z instrukcją pojawiają sie błedy może ktoś to już ogarnął i przedstawi przepis- hubert1977
- Temat
- container docker syslog
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Pomoc Syslog
Zacząłem się bawić Syslog Serwerem. Logi z routera Asusa trafiają, ale chcę dostawać na FB Messengera informację gdy w logu wystąpi: "DSL: Link up -> down" Wiem, że jest możliwość wysłania email ale ja chcę dostać info od bota na FB Messengerze.Czy jest to możliwe?- Kreonium
- Temat
- center https media notification syslog youtube
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Po aktualizacji, brak kontakt z serwerem
Witam. Wczoraj zrobiłem aktualizacje mojego NAS do najnowszej wersji "4.3.3.0361 build 20171101". Aktualizacja przeszła pomyślnie, serwer się uruchomił. Po około 5 minutach wylogowywuje mnie z serwera i tracę z nim kompletnie łączność(nie działają żadne usługi www,plex,samba,ftp,etc...), co...- kuelo
- Temat
- problem syslog ts-251 zawiesza się
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Syslog
Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.6 Build 20170628 Model serwera: QNAP TS-459U+ jak używa syslogachciałem kontrolować stan drukarek wydaje mi się że syslog odczytuje protokół snmp wiec była by tam informacja o stanie drukarki nie wiem tylko jak dodać cokolwiek do tego sysloga - może macie...- hubert1977
- Temat
- public syslog
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu