Pomoc Potrzebny wsad BIOS TS-230
Witajcie, potrzebuję wsadu do BIOSu do TS-230. Urządzenie nie bootuje się, przywracanie systemu z USB nie przechodzi. W załączniku to, co udało mi się odczytać z Flasha.- basista
- Temat
- bios ts-x30
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe