Pomoc Archiwizacja poczty (uszczuplenie konta emil i przeniesienia starszych wiadomości na inną skrzynkę)

dziadek-NET

Network Architect
Q's Professional
2 Styczeń 2016
511
21
18
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Proszę o pomoc w dopraniu konta lub narzędzia do przeniesienia starszych wiadomości na inną skrzynkę (próbowałem na g-mail ale tu jest limit do 35mb) szukam ewentualnie innej skrzynki która nie ma reklam a ma większy limit na załącznik)
Wiadomości chce przenieść za pomocą programu pocztowego Thunderbird.

Czy Qnap ma jakieś narzędzie/aplikację do tego celu, do przeniesienia na tą aplikację starych wiadomości z załącznikami ?

Lub poproszę o propozycję innego konta pocztowego niż gmail. O2 ma limit nawet przy 100MB ale tam jest tragicznie z reklamami i spamem jakie są wgrywane)
Szukam alternatywnego konta pocztowego bez reklam i spamu ale z wysokim limitem na załącznik.
 
Okrutne ceny tam macie...

kylos.png
 
Okrutne ceny tam macie...
Może, zależy jak na to spojrzeć.

Poniżej przykładowe zwykłe konta hostingowe, ja oczekuję dużej wydajności za rozsądną cenę.
Dlatego pokazałem zestawienie mam nadzieję hostingu ale "na sterydach"

Oczywiście cały czas szukam alternatywy ale przyznam że jestem klientem linuxpl.com / cyberfolks.pl od 2012 roku i nigdy nie miałem u nich problemu w działaniu sklepu czy systemu ERP. Pomoc techniczna jest szybka nie mogę narzekać.

Obawiam się że przedstawiona przez ciebie propozycja nie zagwarantuje naszych wymagań (na koncie mamy również system ERP) który jest powodem zmiany konta na wyższe.

upload_2020-7-19_20-33-34.png

pojemnosc nadal taka sama
tak, ale aktualnie wszystkie dane zajmują 65GB.

Na razie 100GB jest OK tylko szukam mocnego konta za rozsądną cenę i co najważniejsze z wsparciem / zarządzaniem na terenie polski nie chce się użerać z zagranicznymi dostawcami. Szukam dobrego Polskiego dostawcy co oferuje wysokie parametry za rozsądną cenę ;)
poruszamy emaile a temat zmienia sie na hosting
Jeszcze sam nie wiem czy na razie odpuszczę sobie tą archiwizację albo czy będę archiwum trzymał w lokalnym katalogu Thunderbird.
To działa ale sam nie wiem czy na dłuższą metę to nie będzie nam przeszkadzać.
 
Poniżej przykładowe zwykłe konta hostingowe, ja oczekuję dużej wydajności za rozsądną cenę.
Dlatego pokazałem zestawienie mam nadzieję hostingu ale "na sterydach"
A no to ok, nie wiedziałem, że to konta o większej wydajności.
Prawie każdy hosting oferuje jakiś okres próbny - jeśli masz czas można testować.
Druga sprawa - może alternatywą było by pozostawienie tego hostingu na CRM a dokupienie innego na e-mail o zwiększonej pojemności?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. mail serwer
  2. plesk