Pomoc Autotools - pewne wątpliwości

gentillo

Systems Admin...
Q's Expert
10 Listopad 2012
272
1
19
18
48
Nowy Sącz
QNAP
TS-x73
Ethernet
1 GbE
Staram się dobrze ogarnąć działanie narzędzia i mam dwa pytania.
Czy post-procesing zadziała jeśli pozycja jest pobrana w formacie .rar?
Czy post-procesing zadziała jeśli pozycja nie jest pobrana jako folder z zawartością tylko pojedynczy plik?
Pytam o to ponieważ mam pobrania w takiej właśnie formie i dla nich autotool nie działa.

Firmware version: 5
Model name: QNAP TS-x53D
 
Dla próby pobrałem kilka pozycji z publicznych torrentów. Może dlatego są spakowane. Więcej z publicznych nie zamierzam korzystać tak czy inaczej:) A co z drugim punktem?
I w sumie jeszcze jedno pytanie. Czy warunkiem zadziałanie jest wrzucenie torrenta do folderu "watch"? Czy jeśli dodam przez "+" w z poziomu programu to magia też się odbywa?
 
Uzywasz labeli etykiet?
Czy pobrane pliki z zawartoscia rar są w movies albo tv?
Jeśli nie to nie mozna ich rozpakowac. Np. jesli wrzucasz soft ktory jest w rarach i go rozpakujesz to powstanie syf....
upload_2021-10-22_19-25-19.png

poprzedni katalog musi byc movie/tv/Movies/TV Shows/ i etc...
Co w sytuacji jeśli dla danej pozycji program nie znajduje napisów? Puszcza dalej do media library, czy zostawia w complete?
puszcza... nie zawsze napisy wychodzą w moment wydania
QNapi - program do pobierania napisów do filmów i lecisz z palca
@pigers ?
 
Jeśli piszesz o etykietach chodzi Ci o ustawienie Autotools w opcjach programu? W tej chwili zauważyłem też pozycje które są zakończone, nie są spakowane i ich struktura to plik w folderze a nie przeniosły się do medialibrary.
 
ok.
Może feedbacku brak bo u wszystkich działa bez zająknięcia u ja znowu wyszukuje jakieś problemy z d..py:)
Muszę jednak jeszcze raz wrócić do tematu. Nie mogę skopiować/przenieść plików które zostały pobrane przez rtorrent do foldery który znajduje się w innej puli pamięci na innym dysku. W obrębie wolumenu mogę kopiować, kasować itd. Ale jak próbuje przenieść do folderu w innym wolumenie wyskakuje błąd. Podejrzewam, że przy pobieraniu przez rtorrent nadawane są jakieś uprawnienia, ale nie wiem gdzie to zmienić.
 
Nie są seedowane. Nie ma ich już na liście w programie. W zakładce właściwości/zezwolenia dla folderów i plików wszystko na "on". Mogę przenieść plik/folder w obrębie tego samego wolumenu. Ale tego przeniesionego nie ruszę na inny wolumin.
 
Muszę jednak jeszcze raz wrócić do tematu. Nie mogę skopiować/przenieść plików które zostały pobrane przez rtorrent do foldery który znajduje się w innej puli pamięci na innym dysku. W obrębie wolumenu mogę kopiować, kasować itd. Ale jak próbuje przenieść do folderu w innym wolumenie wyskakuje błąd. Podejrzewam, że przy pobieraniu przez rtorrent nadawane są jakieś uprawnienia, ale nie wiem gdzie to zmienić.
screeny bo tak to sie nie dogadamy...
 
Ok. Co potrzebujesz?
1. Pliki usunięte z aplikacji
2. Próba przeniesienia na inny wolumen.
3. Komunikat o błędzie
4. Opis błędu w qulog.
Plik można przenieść/skopiować w obrębie tej samej puli/wolumenu. Brak możliwości przeniesienia/skopiowania na inną pulę/wolumen. Pliki z poza rtorrent kopiują się/przenoszą na inną pulę/wolumen.
 

Załączniki

  • 1.png
    1.png
    116,2 KB · Wyświetleń: 49
  • 2.png
    2.png
    614,5 KB · Wyświetleń: 45
  • 3.png
    3.png
    589,5 KB · Wyświetleń: 42
  • 4.png
    4.png
    573,7 KB · Wyświetleń: 45
Udało mi się dojść do tego o co chodzi. To faktycznie nie problem z rtorrent:) Problemem był brak uprawnień do zapisu w folderze docelowym. Ja uprawnień nie zmieniałem. Jedno co przychodzi mi do głowy to, że uprawnienia zostały zmienione przez kodi ponieważ sam folder został stworzony przez ten program. Ważne, że spawa rozwiązana. Mylące były komunikaty o błędzie które ja interpretowałem jako brak dostępu do przenoszonego pliku.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rtorrent opis
  2. RTORRENT FOLDERY