gentillo
Local time
2:01 AM
Reaction score
19

Latest activity Postings About

• gentillo
      gentillo replied to the thread In progress Zwrot HDD 14 dni.
      No właśnie nie. Zwrot był zrobiony "bez podania przyczyny"
    • gentillo
      Nie do końca wiem gdzie wrzucić więc wrzucam tutaj. Trafił mi się ostatnio ciekawy przypadek i chciałbym podpytać czy może komuś też coś takiego się kiedyś przytrafiło lub ma wiedzę na ten temat. Zakupiłem nowy HDD na allegro. Po kilku dniach...
    • gentillo
      gentillo replied to the thread Help Duża pula pamięci.
      ok. wszystko już wiem.
    • gentillo
      Jako, że od niedawna użytkuję serwer z ZFS mam jeszcze kilka tematów do ogarnięcia. Obecnie zastanawiam się nad następującym problemem: potrzebuję zrobić dużą pulę pamięci opartą o dwa HDD na przykład. Dane zawarte w tej puli będą zbackupowane...
    • gentillo
      Myślę raczej a szyfrowanych backupach ewentualnie. Dokupiłem nowe dyski do serwera i na dłuższy czas powinienem mieć spokój z brakiem miejsca. To co miałem na Google Drive cały czas równolegle backupowałm na onedrive'y. Obecnie się odtwarza...
    • gentillo
      Niestety:( Ale właśnie się zorientowałem, że mój służbowy google drive ma status "niegraniczony". Początkowo było 30GB. A w takiej sytuacji to jakiś admin u mnie w firmie musiałby się chcieć doktoryzować nad zawartością lub rozmiarem plików, żeby...
    • gentillo
      No i poszło mi się paść 40TB mediów:( Niby mam przypisany zapasowy google drive, ale źródłowy po prostu wyparował. Nie ma go w ogóle. Nie mam też żadnego maila w sprawie usunięcia. Powinien być? Wcześniej ktoś pisał, że można przenieść dane. Ale...
    • gentillo
      Ok. To zadam pytanie inaczej. Czy w sytuacji takiej jak moja jest możliwość instalacji przez CLI z innego źródła, tak żeby obecna konfiguracja została niezmieniona? Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
    • gentillo
      Mam instalację przez app center z qnapstore.eu. Wisi tam wersja 1.57. Jak zaktualizować do 1.58? Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
    • gentillo
      Bardzo kiepska wiadomość:( Tym bardziej, że działam już na jednym koncie prawie 6 miesięcy i mam tam ze 40TB danych.
  • Loading…
  • Loading…