Pomoc Brak dostępu do katalogu

maks87

Network Architect
Q's Professional
20 Lipiec 2012
448
2
69
28
37
Warszawa
QNAP
TS-x73
Ethernet
1 GbE
w dniu dzisiejszym straciłem dostęp do jednego z katalogów (nazywa się Archiwum domowe, kiedyś miał nazwę Wszystko ze starego), pojawia się komunikat "plik lub folder nie istnieje". Nic z tym katalogiem dzisiaj nie robiłem, a jedynie na tym samym wolumenie tworzyłem i kasowałem inne katalogi (te które skasowałem nie są już widoczne), natomiast w File Station widzę katalog Archiwum domowe, ale nie mogę do niego wejść. W pamięci masowej widac gwałtowny spadek zajmowanego miejsca. Po podłączeniu się ssh do QNAPa i wejściu w katalog /share/ widzę, że jest tam katalog Archiwum domowe -> CACHEDEV2_DATA/Wszystko ze starego. Jednak po wejściu w /share/CACHEDEV2_DATA/ już go tam nie widać (zamieszczam screeny).
Bardzo proszę o pomoc i info czy można odzyskać dane z tego katalogu? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić? No i dlaczego w ogóle nie mogę do niego wejść? Od razu dodam, że migawek nie posiadam dlatego w taki sposób nie mogę ich odzyskać.
Ticket do help desku już założyłem, ale tutaj też piszę, może będziecie w stanie pomóc.
 

Załączniki

  • file_station.jpg
    file_station.jpg
    66 KB · Wyświetleń: 43
  • pamiec_masowa.jpg
    pamiec_masowa.jpg
    158 KB · Wyświetleń: 45
  • ssh_share.jpg
    ssh_share.jpg
    583,3 KB · Wyświetleń: 50
Folderu na 100% nie skasowałem, wtedy nawet w FileStation bym go przecież nie widział. A on jest widoczny, tylko nie można wejść. W koszu oczywiście też nic nie ma. Jeśli chodzi o migawki to jak stawiałem system to zrobiłem wolumeny proste więc i migawek brak (nie będę pisał kto tak mi podpowiedział - żart:))
Piszesz o odzyskiwaniu. Ale co masz namyśli? Jak to teraz odzyskać?
Z help desku kazali umożliwić zdalny dostęp, zrobiłem to i czekam co z tego wyjdzie. Tylko nie wiem jak szybko działają w takim przypadku, czy to kilka godzin czy kilka dni potrwa.
 
No teraz widzę, sam nie wiem dlaczego bo na pewno tego katalogu z niczym na komputerze nie parowałem.
Ale teraz najważniejsze aby to odzyskać - będę próbował. Dam znać jak poszło.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. plik lub folder nie istnieje
  2. folder nie istnieje