Pomoc Brak ikon w qnapclub.eu

guffi

ZFS Master on QTS!
Q's Expert
13 Marzec 2020
342
3
17
28
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Mam problem ze sklepem ponieważ jak odśwież sklep appcenter to pokazują się inne repo. A w repo qnapclub to nie pokazują się ikony programów, co to może być
aimages91.fotosik.pl_443_f2deafae0f909d21.png

Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1480 Build 20201108
Model serwera: QNAP TS-251D
 
Mam jeszcze mam takie wątpliwości, na przeglądarce Microsoft edge to mają prawie wszystkie programy ikony czego tak się dzieje?
 
Za problemy z repo jest odpowiedzialnego jego wsparcie, brak ikon nie dyskwalifikuje jego funkcjonalności.

Jak chcesz drążyć temat to poczytaj o cerytfikatach SSL, łańcuchach zaufania i wsparciu przeglądarek/programów dla nich - temat jest za szeroki dla tego forum i nie wnosi nic poza zaspokojeniem Twojej ciekawości.

Równie dobrze możesz mieć zainfekowanego kompa ..
 
Za problemy z repo jest odpowiedzialnego jego wsparcie, brak ikon nie dyskwalifikuje jego funkcjonalności.

Jak chcesz drążyć temat to poczytaj o cerytfikatach SSL, łańcuchach zaufania i wsparciu przeglądarek/programów dla nich - temat jest za szeroki dla tego forum i nie wnosi nic poza zaspokojeniem Twojej ciekawości.

Równie dobrze możesz mieć zainfekowanego kompa ..
kompa to nie mam zainfekowanego bo sprawdzałem też na linuxie. Dobra zamykam temat