- P
Pomoc Serwer Qnap TS-212p DLNA
Kto pomoże, staruszek padł przywrócony do fabryki wymienione dyski w Serwer Qnap TS-212p i wcieło DLNA i nie da się go zainstalować z APPCENTER, po prostu już go tam nie ma (add-on) :(Pomocy.1671190808 To samo tutaj, a w AppCenter bak :( ma może ktoś te pakiety do ręcznej instalacji...- pawlik
- Temat
- appcenter
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
Pomoc phpMyAdmin i problem z połączeniem
Hej, po zainstalowaniu phpMyAdmina i próbie zalogowania się do apki przez standardowego usera i hasło (root/admin) mam poniższy błąd: (mysqli_real_connect(): (HY000/2002): Connection refused)Oczywiście próbowałem edytować w config.inc.php i zamienić localhost na 127.0.0.1 i 192.168.1.10 ale...- Maateuszz
- Temat
- appcenter mariadb mysql phpmyadmin poziomu
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
- P
Pomoc Powiadomienia email
Witam, Nasza firma zarządza kilkudziesięcioma serwerami NAS. U każdego klienta są ustawione powiadomienia email.Poustawiane są zdarzenia i alerty :Dziwne jest to że w zdarzeniach można ustawić język powiadomień, ale już w alertach nie.Jednakże natknęliśmy się na problem gdzie przychodzi...- PiotrT
- Temat
- appcenter email powiadomienia
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc AppCenter - "Loading"
Panowie help.Mialem problem z SSD Cache na QTS 5.0.0.1870 - nie moglem go odinstalowac, ale na forum QNAPa znalazlem sposob. Potem wyczytalem, ze ten firmware nowszy od mojego usuwa bledy zwiazane z SSD Cache, wiec sobie recznie wrzucilem. Wszystko dziala, oprocz tego, że AppCenter robi sobie...- F1le
- Temat
- appcenter
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Brak ikon w qnapclub.eu
Mam problem ze sklepem ponieważ jak odśwież sklep appcenter to pokazują się inne repo. A w repo qnapclub to nie pokazują się ikony programów, co to może być Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1480 Build 20201108 Model serwera: QNAP TS-251D- guffi
- Temat
- appcenter brak qnapclub
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Brak możliwości instalacji aplikacji z appcenter
Cześć, Mam kłopot, możliwe, że coś robie źle... Nowy NAS, świeża inicjalizacja systemy, na razie 1 dysk SSD i pojedyncza Pula Pamięci. Nie mogę nic zainstalować jak kliknę zainstaluje to chwile kręci, później znowu pojawia się opcja zainstaluj i tak z każdą apliakcją O co chodzi?Wersja...- Rawq
- Temat
- appcenter brak
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Boxafe Beta - problem z Appcenter i ikonami
Cześć wszystkim!Wczoraj dostałem maila z Qnap na temat beta-testów programu Boxafe. Postanowiłem spróbować, gdyż korzystam z rozwiązań Office 365 i jak najbardziej rozwiązanie to mogło być przydatne. Niestety....Problemy: 1. Po instalacji nie dało się zalogować do panelu zarządzania Boxafe...- andro
- Temat
- appcenter problem
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc AppCenter -> Wszystkie aplikacje
Witam wszystkich !Pojawil sie problem.Po aktualizacji programowania serwera stracilem dostęp do: AppCenter -> Wszystkie aplikacjeOtrzymuje komunikat:NAS nie mógł uzyskać listy informacji o aplikacjach. Sprawdź ustawienia sieci.Nie mam pojecia co zmienila aktualizacja systemu ? Cos sie...- Darekw1967
- Temat
- aplikacje appcenter
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc AppCenter pomijanie wybranych powiadomień
Orientuje się ktoś może, czy da się wyłączyć powiadomienia z AppCenter o aktualizacji wybranych aplikacji? Konkretnie chodzi mi o CodexPack (4.3), chciałbym pozostać przy starej wersji i irytują mnie ciągłe powiadomienia o możliwej aktualizacji. W AppCenter można tylko włączyć/wyłączyć wszystkie...- LEVY
- Temat
- appcenter powiadomienia
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Co to jest?
Cześć, jestem nowym użytkownikiem NAS dość długo jednak dopiero teraz pojawiło się coś czego do końca nie rozumiem. Co to jest za ikonka z trupią czaszką i dlaczego w Moje aplikacje? <a href=Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 486082f8c39e3.png>screen.PNG</a>...- elukasz007
- Temat
- appcenter color zapodaj
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- A
Pomoc Brak Qpgk Center - Qnap TS-412U
Witam, Posiadam Qnapa TS-412U i chciałbym dodać do niego dodatkowe aplikacje. Problem polega na tym że w menu do zarządzania Qnapem nie posiadam zakładki QPKG Center. Czy w tym modelu można dodać taką funkcjonalność/zakładkę? Jeśli tak to jak to zrobić? PozdrawiaWersja oprogramowania Firmware...- antii7
- Temat
- appcenter color entware qnap
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)
Od kilku wersji systemu pojawiła się możliwość skorzystania z dodatkowych repozytoriów paczek QPKG bezpośrednio z poziomu App Center.Aby dodać nowe repozytoria, należy otworzyć App Center a następnie kliknąć w górnym prawym rogu na ikonę ustawień (kolo zębate). Następnie przejść do...- Silas Mariusz
- Temat
- aplikacje app center appcenter paczki qpkg repozytorium
- Odpowiedzi: 40
- Forum: Kosz
Pomoc AppCenter na pulpicie użytkowników everyone
Witam, mam problem przewaliłem wszystkie ustawienia NAS TS-251 jak ustawić by użytkownik inny niż administrator miał na pulpicie ikonę AppCenter- christofe
- Temat
- admin appcenter użytkownik
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu