Pomoc Brak możliwości uruchomienia pulpitu QTS przez przeglądarkę

Yokusti

Entry Technician
Q Associate
30 Październik 2015
46
3
8
46
Poland
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam,

Mam aktualnie problem z uruchomieniem pulpitu QTS przez przeglądarkę.
Problem jest tego typu, że loguję się, pojawia się tapeta QTS i informacja "Ładowanie..." ikony się nie pokazują jakby coś blokowało proces uruchomienia. (załączone zdjęcie)
Dzisiaj chciałem zaintaslować oprogramowanie rtorrent ponieważ ostatnio mam problemy z download station i skorzystałem z linka z jednego z tematów na forum.
index · QNAP Club Repository Pool: pool.qnapclub.pl
Ściągnołem na komputer plik "rtorrent++_0.8.6_NEW_ARM.zip" rozpakowałem na komuterze i zainstalowałem z lokalizacji komputera używając opcji instalacji ręcznej. Na koniec nie mogłem uruchomić rtorrenta.
Nie wiem czy to ma związek z moim problemem, ale zaraz po tej instalacji zaczęły się problemy z uruchomieniem QTS.

Dzisiaj przez telefon korzystając z aplikacji Qremote udało mi się uruchomić QTS pokazały się ikony nawet mogłem uruchomić DS natomiast nie mogłem wejść w Aplication Center była cały czas klepsydra. Chciałem odinstalować rtorrent niestety mi się nie udało.

Prosze o pomoc i pisanie w miarę prostym językiem ponieważ nie rozumiem jeszcze wszyskich sloganów wyjadaczy serwerowych.

Pozdrawiam
Wersja oprogramowania Firmware: nie pamiętam aktualne.
Model serwera: QNAPTS-251
 

Załączniki

  • Pulpit qts.jpg
    Pulpit qts.jpg
    88,3 KB · Wyświetleń: 29
zainstalowales wersje programu NIE dla swojego NASa, nie dobrze.

Uruchom ponownie NASa i sprawdz ponownie w komorce za pomoca przegladarki, czesto pomaga kasowanie cache przegladarki.

Ostatecznie:
Jesli nie masz danych na nasie to zrob ponowna inicjalizacje (lacznie z kasowaniem zawartosci dyskow).
 
zainstalowales wersje programu NIE dla swojego NASa, nie dobrze.
Jesli nie masz danych na nasie to zrob ponowna inicjalizacje (lacznie z kasowaniem zawartosci dyskow).

Witam,

Niestety mam dane na dyskach i nie chcę ich stracić....
Jakie jest rozwiązanie do tego problemu?
Jak mogę się pozbyć tego rtorrenta?

Pozdrawiam
 
Zobacz czy wyczyszczenie cache przeglądarki coś pomoże.
Ja czasami tak miałem i to pomogło.

Witam,

Niestety nie pomogło.
Zauważyłem że QTS po ok. 0,5 goziny wczytuje ikony pulpitu.
DC jak kliknę normalnie wchodzi.
Natomiast jak dam na Aplication Center to widoczna jest klepsydra.
Czy jest szansa, że też po ok. 0,5 godziny również mi wyświetli zainstalowane aplikacje i będę mógł odinstalować?
Czy jest jakaś możliwośc smartphonem odinstalować aplikację w tym przypadku rtorrenta?

Pozdrawiam
 
Ściągnołem na komputer plik "rtorrent++_0.8.6_NEW_ARM.zip"
Pozdrawiam
Wersja oprogramowania Firmware: nie pamiętam aktualne.
Model serwera: QNAPTS-251
ARM != x86
Myśle, że tylko SSH Cię ratuje. Odezwij się jutro i przygotuj TeamViewera.

Witam,

Mam przygotowanego już TeamViewera. Daj mi prosze znać jak się skontaktujemy w sprawie przed połaczeniem.

Pozdrawiam