Pomoc Browser Station nie działa

jsbien

Entry Technician
Q Associate
29 Styczeń 2021
31
4
8
github.com
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1566 Build 20210202
Model serwera: QNAP TS-251D-4G

Po uruchomieniu próbuje otworzyć nieistniejacą stronę startową. Qboost pokazuje, że zajmuje 0 bajtów pamięci...
 
Dziekuję za sugestię dotyczącą QBoosta - jeszcze wrócę do tematu.

Dziękuję za link do tutoriala Browser Station - kliknąłem na "Install" i myślałem, że to wystarczy. W tutorialu zaintrygowało mnie

Container Station v1.7.2224 (or later) must be installed and enabled to use Browser Station.

Zainstalowany jest i chodzi, chciałem więc sprawdzić, co jest z tym "enabled" - ale nie jestem w stanie, bo próba otworzenia daje "Page not found".
 
Najwyraźniej to nie wystarcza...
Swoją drogą jeśli Qboost jest zły, jak wygodnie sprawdzać aktywne procesy itp? Potrafię korzystać z top itp. z linii komend, ale to chyba nie jest optymalne.
 
Ale co? Container ma zainstalowany od dawna, bo był potrzebny do Qumagie. Próby otworzenia Container i Browser dają identyczny błąd "Page not found or the web server is currently unavailable."
 
Nie mam doświadczenia z TeamViewerem, zainstalowałem go przed chwilą, nie podoba mu się, że mam Waylanda. Ostatnio sporo korzystałem z Zooma.

Dotąd wszystkie eksperymenty robiłem pod Firefoxem, za chwilę sprawdzę pod Chrome.
Pod Chrome tak samo.
Dla informacji - problem został rozwiązany przez przeinstalowanie ContainerStation. Swoją drogą okazało się, że BrowserStation to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej...Myślałem, że ręczne instalowanie pakietów wymaga wgrania ich na NAS i chciałem to zrobić przez BrowserStation ale okazuje się, że nie... Ale może przyda się do czegoś innego w przyszłości.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. browser station