Pomoc Docker Ferro Backup

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

accid

Entry Technician
Q Associate
31 Maj 2020
87
12
8
QNAP
TS-x73A
Ethernet
1 GbE
Witam,

Czy ktoś używa i ma doświadczenie? Pytam bo używam i nie ma z tym problemu żadnego oprócz aktualizacji do nowej wersji. W trakcie sprawdzania aktualizacji wykrywa nową wersję, po wybraniu opcji aktualizuj gdy zaczyna proces wyskakuje błąd

1648838892391.png


Nie jest to błąd związany tylko z kontenerem występuje też na normalnej instalacji Ferro Backup na Windowsie jednak tam wystarczy ściągnąć instalkę nowej wersji zainstalować i po problemie. W kontenerze się tak nie da niestety. Nie wiem jak to przeskoczyć, nie uśmiecha mi się ściągać i instalować najnowszej wersji dockera ferro backup bo będę musiał ustawiać od początku backup dla wszystkich komputerów w sieci a jest ich 30.
 
ale w czym problem z updatem kontenera ?
przecież masz wyciągnięta konfiguracje programu w jakimś wolumenie ?
Połączono posty:

Pokaż załącznik 39776

a to co ?
Połączono posty:

Backup komputerów z systemem Linux
Połączono posty:

hmm to co wkleiłeś przeoczyłem. Problem wystąpił przy aktualizacji przez punk A. Co ciekawe dzwoniłem do pomocy technicznej Ferro backup i uzyskałem informacje ze aktualizację należy przeprowadzić tak jak w punkcie A jeśli to nie działa to jest problem bo to kontener i nie da się po prostu zainstalować programu tak jak pod Windowsem. Jak widać trzeba dokładnie manual przeczytać a nie iść na skróty dzięki pigers :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ferro
  2. ferro backup
  3. ferrobackup
  4. backup
  5. backup kontenera