Pomoc Download Station - automatyczne przenoszenie zakończonych plików

Leon775

Nowy użytkownik
Noobie
21 Październik 2015
2
3
3
51
QNAP
TS-109/209 Pro
Ethernet
802.11b (Wi-Fi 1)
Witam, bardzo proszę o pomoc, niestety nie znalazłem rozwiązania moich problemów na forum.

QTS 4.2 i Download Station 4.2.1 20151023

Problemy :

1. Ukończone pobieranie nie jest zmieniane na ... Ukończone
2. Postęp 100% - pasek zielony - oszukuje, ponieważ nie jest pobrany jeszcze w całości
3. Kiedy już na pewno wiem, że jest ukończone - nie przenosi się w wybrany wcześniej folder
4. Dziękuję z góry za sugestie typu... zmień na rtorrent ;)

Przechwytywanie.JPG
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
mam to samo, do tego nie przychodzi powiadomienia na e-mail o ukończeniu zadania.
Ale jak się ręcznie wymusi zakończenie to przychodzi powiadomienie, zadanie jest widoczne ale nie seeduje się.
Bez sensu.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Windows 10 - przenosisz plik z dysku C do dysku D... a tu np plik przenosi się do kosza systemowego ;)
Wyobrażacie sobie reakcję milionów użytkowników, prasy światowej, portali a nawet wydania Faktów o 19:00 ?
Z Faktami to przesadziłem ;)

A tu taki pospolite byki i chyba to nie jest wersja Alfa do testowania ?
Będę zgłaszał oficjalną reklamację ponieważ jest to oprogramowanie w 100% zależne od Qnapa i podstawowa funkcjonalność sprzętu.
 
Maszyna wirtualna do ściagania torrentów - gratulacje spietrza. Potrafisz zaskoczyć wydajnym rozwiązaniem.

@Leon775 do dyspozycji masz rtorrent dla urządzeń opartych na Intelu, Transmission dla ARM i x86 oraz uTorrent dla Intel x86.
Ale przypadkiem nie stawiaj maszyny wirtualnej do ścaigania Torrentów bo to idiotyczny pomysł.
1. Ukończone pobieranie nie jest zmieniane na ... Ukończone
Nie jest.

2. Postęp 100% - pasek zielony - oszukuje, ponieważ nie jest pobrany jeszcze w całości
Brak mi informacji.

3. Kiedy już na pewno wiem, że jest ukończone - nie przenosi się w wybrany wcześniej folder
Problem należy zgłosić do QNAP'a.

4. Dziękuję z góry za sugestie typu... zmień na rtorrent ;)
j/w

Download Station jest napisany dla niewymagających użytkowników. W innych przypadkach QNAP oficjalnie poleca rtorrent lub Transmission.
 
  • Sad
Reakcje: spietrza
Zaproponowałem rtorrent lub pyload. Pierwszy do plików torrent jest najbardziej super i działa. Pyload dla serwisów premmium działał jakiś czas temu i może zacznie działać za chwilę.
Jeśli potrzebujesz jednego i drugiego nie oszukujmy ale takiego programu na QNAP-ie użytkownik nie znajdzie.

Pozostaje jedynie wielka jak to twierdzisz nie wydajne rozwiązanie w postaci maszyny wirtualnej z DSM. Gdzie jest program Download Station, który obsługuje oba rozwiązania w jednym bez żadnego problemu.

Nie zgodzę się ze program jest dla mało wymagających. Program nie działa prawidłowo dla podstawowych funkcji i dla takiej firmy jak qnap, która dba o jakość program powinien zostać wyłączony.

Proszę Cię nie ściemniajmy że coś działa jak nie działa.

Jabadabadu