Pomoc HybridDesk Station - wymagany restart

grzesiu26

Passing Basics
Beginner
22 Grudzień 2011
15
8
3
45
QNAP
TS-453 Pro
Ethernet
1 GbE
Od kilku dni próbuję okiełznać 453 Pro, firmware 4.1.4.
Przesiadłem się z S więc trzeba się od kilku rzeczy odzwyczaić a do kilku nowych przyzwyczaić :)
Ale do rzeczy...

Podłączyłem NAS'a przez HDMI do TV. Już kilka razy zdarzyło mi się, że podczas "latania" po HD Station, Kodi czy XMBC przerwany został sygnał audio i video i na TV nie było nic widać. Trzeba było się zalogować do NAS'a przez komputer i zrestartować HD Station (podobno da się też zrobić restart przyciskiem Copy, ale jeszcze nie próbowałem).
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim ? Widzę, że nie jestem pierwszy bo na forum Qnapa już ten problem jest opisywany HD Station needs regular restart - QNAP NAS Community Forum
 
Nie poszło coś. Taki komunikat dostałem:
kodi 1.JPG


A w logach :

kodi 2.JPG


To znaczy że muszę zainstalować HD Station w wersji minimum 3.0.0 ?
 
Czy HD Station 3.0.6 działa poprawine z QTS 4.1.4, czy nie powinno być instalowane z QTS 4.2?
Zrobiłem taką instalację ()HD Station) i mam teraz problem z Surveillance Station.
Poprzez HD station 3.0.6 można zainstalować wersję 5.1.0.2 a przez APP Center nadal jedybie wersję 5.0.6
Co gorsza odpalenie Surveillance Station z HD station 3.0.6 powoduje wyświetlenie poniższego komunikatu
Ostrzeżenie: Bieżąca wersja Suveillance Station 5.0.6 Musisz zaktualizować Suveillance Station (Lokalnie wyświetlane) z HD Station
(z APP Center uruchamia się normalnie bez komunikatu ale wersja 5.0.6.)
Próba zainstalowania Surweillanece Station z APP Center w wersji 5.1.0.2 wyświetla komunikat, że wymaga QTS 4.2