Pomoc Jak zainstalowac Twonky

Nero

Entry Technician
Q Associate
10 Listopad 2016
57
7
8
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0050 Build 20170104
Model serwera: QNAP TS-251C

Witam.
Pytanie jak wyżej. W jaki sposób zainstalować Twonky dla QTS 4.3.2.005.
Według informacji Qnap-a wraz z nowym QTS Twonky utraciło wsparcie
QNAP - QTS 4.3

Czy jest w takim razie możliwość instalacji Twonky-ego jeśli posiada się wykupioną dla niego licencję ??
Twonky 8.3
Jak tego dokonać w jakiś w miarę przyzwoity sposób ??

W poprzednim Nasie (ZYXEL) znajomy wrzuciłł mi Twonky na pen drive USB i wszystko pięknie chodziło. Serwer DLNA ładował się wraz z uruchomieniem Nasa i działał bezawaryjnie
 
Gdybym miał paczkę dla QTS 4.3 to nie było by pytania ale z tego co widzę Twonky nic takiego dla Qnapa nie przygotował


Nie mniej nie przygotował tego również dla Zyxla a kolega jakoś mi to wtedy zmodził wykorzystując którąś z wersji dla procesorów ARM
 
bo paczka była robiona przez QNAPa pewnie, stwierdzili że nie ma sensu dublować roboty.

możesz sobie ją zmodzić z paczki x86, wrzucając do podfolderu WWW QNAPa i próbując
ja bym sobie tym głowy nie zawracał, tylko plexa zainstalował
 
Tylko ze plex ma klopoty z napisami a twonky nie :( Juz to przerabialem na zyxlu
Gdybym byl bardziej ogarniety to powalczyl bym z tym twonky ale niestety totalnie brak mi wiedzy z tej dziedziny :(
Pozostaje powrot do qts 4.2 albo nadzieja ze ktos ogarnie twonkiego dla qnapa
 
Jestem tego samego zdania co kolega @Nero nie ma nic lepszego jak Twonky, gdybym wiedział, że przestanie działać z nowym QTS na pewno bym się wstrzymał z instalacją. Twonky daje radę z wszystkim, wbudowany w QTS serwer DLNA nie obsługuje dużej ilości plików.
 
Nie tylko kłopoty z dużą ilością plików ale również z utrzymaniem struktury folderów.
U mnie w przypadku zdjęć wyciąga wszystkie pliki .jpg do wspólnego folderu, czyli robi maksymalny bałagan
 
Właśnie nie mam w app center jak instalowałem z tego linku po zainstalowaniu się nie włącza


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Jest ktoś w stanie pomoc ? Po instalacji z tego linku
Kod:
[URL]http://www.qoolbox.fr/QTwonky_8.3.0_x86_64.qpkg.zip[/URL]
Twonky się instaluje ale się nie uruchamia ?
 
a jakie masz ip swojego NASA ??
Spróbuj się do niego wbic z przegladarki
adres ip nasa:9000

U mnie po rozpakowaniu i zainstalowaniu przez app center, twonky uruchomił się bez problemu
Instalowałem go już 3 krotnie na dwóch różnych QNAPACH i za każdym razem pięknie się odpalil
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. twonky
  2. twonky paczka
  3. 873