Joomla na TS-101

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika JDavid, 7 Wrzesień 2009.

Ładowanie...
  1. JDavid

JDavid Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    02:10
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Chciałbym zainstalować Joomla v1.5.14 na QNAP TS-101 jednak po wybraniu odpowiedniej paczki w QPKG pokazuje się status: Analyzing: Proceeding...
    i tak się zawiesza. Zostawiłem nawet na nockę.
    Cały NAS działa normalnie w czasie tej pseudoinstalacji. :| Potem musiałem zrobić reset by się wyłączyła. W logu nie ma żadnych informacji nt. instalacji (np. że się nie udała itp.).

Byłbym wdzięczny za pomoc, co może być źle albo jak to zainstalować. Z tego co jest wszędzie napisane to Joomla może być zaintalowana na wszystkich czyt. "All NAS Models", więc dlaczego nie na TS-101, skoro nawet mam MLDonkey.

Mam firmware najnowszy (i chyba ostatni) 2.4.0 Build 1023T. Mam już zainstalowane Optware-ipkg jakby co.

Dzięki za pomoc

2. jarlath

jarlath Moderator Contributor

Miejscowość:
    Poland, Gliwice
    Local Time:
    02:10
    Oceny:
    +14 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    TS-x59 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x59 Pro 1 GbE
    Ostatni firmware: https://forum.qnap.net.pl/threads/343 Masz więc aktualną wersję pozostaje instalacja manualna - ten sam efekt a najnowsza wersja. Z tego co widzę to w QPKG Joomla jest w wersji 1.5.9.

Last edited by a moderator: 22 Wrzesień 2013
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.