Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Tak. Ale dopiero jutro wysyłka.
Czy mogę liczyć na informację, jaka jest sytuacja, bo nie otrzymałem przesyłki. Jaka to firma kurierska, to zadzwonię i zapytam. Pozdrawiam.
Kompletnie żadna. Przećpałem się we wtorek tabletkami nasennymi przez pomyłke, bo mnie pewna Chinka zagadała. Dlatego pisałem:
Wszyscy ostatnio, którzy zamówili kamery a nie otrzymali przesyłki proszę o wysłanie maila z potwierdzeniem przelewu i ilością kamer/nvr'ów.
Bo sie pogubiłem.
Kamery wyjdą po świętach.
 
Dałeś rade.i sprawiles ze to najlepszy prezent na gwiazdkę w moim życiu ! :*
merx_kamery.jpg

Było widać bez zdejmowania radiatora. Na płytce było napisane 3521 więc poszedł upgrade bez najmniejszego problemu.
Póki co nie udało mi się kamerki zobaczyć w nim ale dzisiaj może się uda :)

powiedz mi jak rejestrator na Twoim ukladzie 3521 dziala po aktualizacji softu do wersji najnowszej ?
 
Dałeś rade.i sprawiles ze to najlepszy prezent na gwiazdkę w moim życiu ! :*
Było widać bez zdejmowania radiatora. Na płytce było napisane 3521 więc poszedł upgrade bez najmniejszego problemu.
Póki co nie udało mi się kamerki zobaczyć w nim ale dzisiaj może się uda :)

powiedz mi jak rejestrator na Twoim ukladzie 3521 dziala po aktualizacji softu do wersji najnowszej ?

Nie miałem jeszcze czasu pobawić się z kamerkami aby zadziałały, ale do prądu jest podłączony i jeszcze działa ;D
 

Załączniki

  • PUDLO.JPG
    PUDLO.JPG
    633 KB · Wyświetleń: 34
Helo :) jakie kamerki zostaly ?? bo ze 2 by mi sie przydaly :) a ze dopiero z pozdróży poslubnej wróciłem to ogloszenie przegapilem... :(
 
Dałeś rade.i sprawiles ze to najlepszy prezent na gwiazdkę w moim życiu ! :*
Było widać bez zdejmowania radiatora. Na płytce było napisane 3521 więc poszedł upgrade bez najmniejszego problemu.
Póki co nie udało mi się kamerki zobaczyć w nim ale dzisiaj może się uda :)

powiedz mi jak rejestrator na Twoim ukladzie 3521 dziala po aktualizacji softu do wersji najnowszej ?

Nie miałem jeszcze czasu pobawić się z kamerkami aby zadziałały, ale do prądu jest podłączony i jeszcze działa :D


Podaj mi dokladny soft ktory wgrales..bo wlasnie mam taki sam nvr..i nie mam ochoty 3 uwalic..i najlepiej zrob mi fotke z rejestratora pokazujacy wersje softu.
ftp://78.102.14.99/FTP/Cantonk/IP/02_NVR/01_FW/hi3521_16ch/ ktory ?? z tego co widze to rejestrator na ip 9 ,a nie 16 stka.
alh3.googleusercontent.com__Ww2s9vG7cnA_VoJVeRsPmMI_AAAAAAAANDc79e5f714f53c3db0cfe6fbcb51b2df3.jpg
 
Ja wrzuciłem 2015_02 i niby wszystko ok... Niby bo jeszcze żadnej kamery w nim nie odpaliłem ;)

nvr.JPG
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wykryć port USB