Miesięczny biuletyn

Czy powinniśmy uruchomić miesięczny biuletyn?

  • Tak

    Głosy: 77 86,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 6 6,7%
  • Nie

    Głosy: 4 4,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 2,2%

  • Łącznie głosujących
    89

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 214
31
2 329
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
Czy chcielibyście, abyśmy uruchomili miesięczny biuletyn (??) z:
- Nowe oprogramowanie - co nowego?
- Notki techniczne o zastosowaniach serwerów NAS
- Modding NAS'a
- Ciekawostki
- Sprzedam/Kupie QNAP - aktualne oferty z działu : https://forum.qnap.net.pl/qnap/sprzedam_kupie/

Dziękuje i pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane:
...no chyba, ze pojawiła by sie jakas dziura w systemie lub cos podobnego...
 
mógłby być przydatny - może warto by było w nim podawać rozwiązania często zgłaszanych na forum lub trudno rozwiązywalnych problemów?
 
mnagiec napisał:
mógłby być przydatny - może warto by było w nim podawać rozwiązania często zgłaszanych na forum lub trudno rozwiązywalnych problemów?
IMHO, od tego jest Wiki i FAQ...
Ale może faktycznie takie rozwiązanie będzie miało większą siłę przebicia... (dotarcia do użytkownika zanim zacznie zadawać pytania, na które wielokrotnie już odpowiedziano)
 
do dyskusji sie wlacze pozniej - dodam tylko zebyscie brali tez pod uwage jakie sa tego wymagania. napewno nad tym jedna osoba pracowac nie moze... dlatego chcialbym, aby Wasze propozycje byly szczegolowe, czyli jak widzicie cala ta forme przekazu...

i teraz kwestia w ktorej pisze: ktos mi zwrocil uwage za blad jezykowy w mailu - :) heh... napisalem "urzytkowników" - wstyd jak cholera :/
 
Fajna sprawa z biuletynem (często się łąpię na zapominaniu o tej stronie, forum)
Jeśli chodzi o sam start to na początek nie ma co za długo medytować i zwlekać z wypuszczeniem pierwszego.
Co jest interesujące a co mniej to wyjdzie "w praniu". Niektóre pozycje zawsze będzie można z czasem rozbudować a niektóre całkiem zamknąć.
W związku z tym nie zawadzi do biuletynu dołączyć na stałe mini ankiety dotyczącej poczytności konkretnych pozycji.

Osobiście uważam, że nie powinno byś np. w spisie treści zbyt dużo pozycji bo to zamiast zachęcać do czytania może przynieść odwrotny skutek.
Padła już propozycja działu dla początkujących oraz problemów najczęściej się pojawiających na forum.
Jestem na TAK dla obydwu pozycji. Jednak czy znajdzie się chętny aby w sposób łopatologiczny podać wiedzę dot. konkretnego tematu ?
Jak już to wyłożyć temat w sposób jasny (zrzuty ekranu mile widziane).

Sorry, pewnie się zapędziłem ;)