Pomoc Nie działające aplikacje po zmianie routera

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

gramek1

Passing Basics
Beginner
11 Październik 2017
11
1
3
46
QNAP
TS-x51
Ethernet
10 GbE
Witam.
Mam problem z aplikacjami na telefon. Po zmianie routera Sagem na Dasan i podłączeniu światłowodu aplikacje na telefonie nie działają. Gdy chcę się połączyć po wifi np. z vmobile wszystko działa lecz gdy próbuję po danych komórkowych pojawia się komunikat że nie można połączyć się z nasem. Wcześniej wszystko działało.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Model Qnapa: TS-251 2G
Model Dasana: H660GW Router GPON
 
Tak właśnie. Miałem włączone na starym routerze UPNP i na nowym też włączyłem. A jak sprawdzić na Qnap-ie przekierowane porty. Mógłbyś mnie naprowadzić? Dziękuję za pomoc.
 
odkop w QNAPie - myqnapcloud

upload_2017-12-15_19-22-27.png
 
Zauważyłem że łączność przez internet nie działa choć na App Center mogę pobierać aplikację jak i aktualizować oprogramowanie.
 

Załączniki

  • qnap1.png
    qnap1.png
    79,2 KB · Wyświetleń: 73
Pigers. Bardzo dziękuję za trafne sugestie. Miałeś rację nie posiadałem publicznego IP. W tej chwili operator przydzielił mi takie (niestety roszcząc sobie za to opcję, dodatkowe 15zł/mc do rachunku), serwerek działa bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/nie-dzia%C5%82aj%C4%85ce-aplikacje-po-zmianie-routera.22741/
  2. vmobile